1. 1.
    yobazlığın sınırlarını zorlayan babadır.
    6 -9 ... exogenesis
  2. 2.
    karşıyız da bu kadar mı karşıyız? adam şirinlik olsun diye takmış olamaz mı. türban mı başörtü mü takmış? bunu da tartışalım mı?
    23 -10 ... egoist1987
  3. 3.
    akp'li bir belediyede yada devlet dairesinde çalışmaya niyetli olan babadır.
    3 -11 ... laf atan toma
  4. 4.
    takmazsa tahrik olan babadır.
    5 -16 ... david addison
  5. 5.
    kızını yap-boz sanan yobaz babadır.
    5 -5 ... m m m
  6. 6.
    agaç yaşken egilir diyip bebegini egmeye çalışan babadır yazıktır...
    4 -5 ... fiske
  7. 7.
    Cahiliye devrinden kalmış mahlukattır...
    3 -5 ... hamsitadindavatoz
  8. 8.
    2 yaşındaki oğluna prezervatif takıp resmini çektiren babanın tersidir.
    onun amına koyim.
    3 -5 ... kafam 1 milyon
  9. 9.
    2 yaşındaki çocuğa bile cinsel kimlik yükleyecek kadar sapık, onu erkeklerden koruma amaçlı(!) türban takacak kadar cahil, yobaz, gerizekalı olan babadır.

yalnız, bu babadan daha dangalak olan babaların varlıkları da kanıtlarla belgelenmiştir. şöyle ki; bu gerizekalıdan daha gerizekalı olan babanın yeni doğan bebeğinin saçlarının kazıtılması için eve cemaatten bir berber arkadaş çağrılır. bebeğin saçları hijyenik koşullara hiç mi hiç dikkat edilmeksizin, traş makinasıyla kazınır. kazınan saçlar tartılır, tartılan ağırlık, altının o günkü değeriyle çarpılıp, para birimine dönüştürülür. bu para kadar da oraya buraya hayır dağıtılır.

eleştirecek olan yobazlara, dincilere, dindarlara şimdiden yanıt;

ben bunları götümden uydurmuyorum. bizzat yapan kişinin varlığını gördüm, birincil ağızdan dinledim. ne kadar cahil olduğunuz, en saftorik, götten uydurma geleneklere inandığınız gerçeğini hala görmemekte ve bunu götünüzü yırtarcasına inkar etmektesiniz. ama siz busunuz işte. bu dangalaklar sizin aranızdan çıkıyor. siz onlardan daha az ya da daha çok yobaz olabilirsiniz. ama aslınızı inkar edip, gerçekleri göremeyecek kadar dar görüşlü olduğunuz sürece, hepiniz yüksek kademe dincilerin sömürdüğü, sizleri uyuttuğu cahil, gereksiz ve boş insanlar olmaya devam edeceksiniz. dini inancın ya ucundan tutarsınız, ya toptan urganı tutarsınız, hiç farketmez. hepiniz aynı inancın iyi ya da kötü taraflarıyken bu sizlerin toplumun cahil ve gelişmeyen kesimi olduğunuz gerçeğini değiştirmez.
    4 -5 ... jaheira
  10. 10.
    senin sahip olduğun zihniyetin mnskym dediğim babadır kendisi. ulan 2 yaşındaki çocuğun dini mi olur?
    2 -6 ... feel the music