bugün

it net olarak itlaf edilmeli, sahibi de temiz bir dövülmelidir.
kimse kusura bakmasın.

Pitbull besleyen herkesi sikmek lazım aq salakları.
içim gitti. 3 yaşında yeğenim var benim başıma gelse ne yaparım bilmiyorum. Başkasının başına geldiğini görsem müdahale edemem çok kötü bir durum. Bir kadının kızına sokak köpekleri saldırmıştı kızını kurtarırken köpekler 2 parmağını koparmış ve dikilememişti. Haberdeki miniğin felç kalma riski varmış çok üzücü.
Yasak köpek türlerini besleyenleri sallandırmak lazım yemin ederim.

https://www.trthaber.com/...yaralandi-549483.html/amp
Dün akşam bu haberin altına yazdığım yorum yüzünden bir takın embesiller yüzünden türlü hakaretlere maruz kaldım. Neymiş efendim köpeklerin suçu yokmuş sahipleri onları saldırganlaştırıyormuş. Bu embesillere göre köpeklerde saldırma iç güdüsü diye bir şey yok. Aslında hepsi kelebek kadar zararsın ama sahipleri kötü.
o anda bir motorlu testere olacak elinde değdirivercen amk köpeğinin gırtlağına.
hayvanın tasması var sahibi nerde?
itlaf edilmeden önce sahibine karşı pratik yaptırılması gereken köpektir.
O pitbullun sahibine tek sözüm var:
Aptal mısın acaba?
Pitbullar yasaklanmalı ,ve sahiplerine çok büyük para cezası kesilmeli.olmadi hapse atılmalı .
Buradan köpeğe sallayanlar yamyamlara soruyorum.

O köpeğin aklı mı var,

O köpek kötü birşey yaptığını biliyor mu

O köpeğe kimse sordu mu anneni babanı türlü şekillerde melezleyerek senin gibi agresif ve güçlü bir köpek türü ortaya çıkaracağız kabul ediyor musun diye

Köpeğin doğası bu ve o köpek öyle veya böyle bu dünyaya gelmiş işte ve yaşama hakkı var artık. En az bizim kadar onun da dünyası bu dünya. Yaşamaya hakkı var derken sokakta başıboş olarak değil, devletin himayesinde iyi şartları olan hayvan barınaklarında.

Aptal gibi köpeğe kurulacağınıza yaşananlara sebep olan insanlara ve yetkililere kızın.

Not:küçük kıza çok geçmiş olsun. Umarım bunun sebebi olan "insan" bulunur ve ciddi bir ceza alır.
Pitbull değil sahibinin suçlu olduğunu düşünüyorum. Yavrucağa üzüldüm.
Kim neden ne kadar mal. Şu konuyu bi açsana sevgili gözlerinmeyhamesiisback. Görelim seviyeni.
Köpeğin doğasını siktirtmeyin bana.Ağızlıksız sahipsiz gezmeyecek pitbull o zaman.Ben olsam sikerim köpeğini der kendimi svaunmak için kafasını taşla eze eze döverdim kendimi savunmak için.
O amına koyduğum pitbulunu ağızlıksız gezdiren, öyle yetiştiren sahibinin götünü sikeyim.
Çünkü para cezası ödeyip bir bok olmamış gibi siktirip gidecek amına koyduğum!
Hayvansever kızlar ekran başına
Bende bir pitbull köpek sahibiyim fakat bu şekilde ne sokağa salarım nede gezdiririm kalabalık yerlerde.
Yetiştirme tarzı önemli bir şey görüldüğü gibi.
Küçük kıza geçmiş olsun ve o köpeği o şekilde yetiştiren sahibinin allah belasını versin.
oldu olacak dinozor besleyelim. t-rex gelsin ananı yesin , çoluğunu çocuğunu yesin. sonra vay efendim; t-rex in aklı mı var? kötü bir şey yaptığını biliyor mu? jurassic parktaki bilim adamlarının suçu, t-rex in değil. bir kere dünyaya gelmiş bu dinozor en az bizim kadar onun da yaşamaya hakkı var. vs...
her pitbull saldırgan değildir, sahibi iyi eğitmemiş bunu.
köpekleri biz de severiz eyvallah da saldırgan bir canavar besleyip milletin çocuğunu parçalatmak canilikten başka birsey degil.
Yasaklı bir köpeği yetiştirmek zaten başlı başına suç. Pitbull sahipleri putbullarıyla birlikte itlaf edilmeli.
şaşırmadık tabii ki.
hala şu köpekleri sevimli, ponçik bir hayvanmış gibi göstermeye çalışırlar bir de...
vahşi işte vahşi neyini anlamıyorsunuz, 100 yıl geçse de bir kedi kadar insan canlısı olamaz bu köpekler.
Köpekçilerin yine insanları suçlu bulmasına vesile olan ittir.

Aslında haklılar. Belediyeler aman köpekçiler kızmasın diye şehirlerde ne kadar it varsa itlaf etmiyorlar.
Çocuğun yaşadığı travma çok büyük. Yalnızca 2.5 yaşında bir çocuk. Köpekten korktuğu için sessizce anneannesinin yanına saklandığında ağladım. kendisini ifade bile edemiyor daha bir düşünün. oldum olası karşıyım pitbull'a. Üretimi durdurulmalı, nesli tükenmeLi.
normaldir. istediğin kadar evine al, koynuna sok, hayvan hayvandır.
pitbulldur saldırır, yasaklanmalı.
Entrylere bak çıldırıcam amk bu ülke insanı yalnızca okuduğunu değil gördüğünü de kavrayamıyor.

Köpek normal oynarken saldırması için gayret göstermişler resmen, birinde silah görünce tutup vursana vursana eheheh demek gibi.

Hayvansever deyip yuhalamadan önce biz bunlar içinde uğraştık, hep uğraşılıyordu. Bizzat o hor gördüğünüz hayvanları sevenler en çok kısırlaştırma ve popülasyon kontrolü ile uğraşıyor ve yine parayla hayvan satımını engellemeye çalışıyor. Bunun için uğraşları kimse görmedi. Varsa yoksa "ay kısırlaştırmayın ya haram günah" diyen tayfa köpek üstüne yürüse tekte öldürüyor.