1. 1.
  velev ki her iki takım da 4'er kırmızı kartlı durumda son anlarda her iki taraftan da birer kişi kavga ettiler kafalar attılar birbirlerine ikiside kırmızı yedi bu durumda kim kazanmış olur ?
  1 ... rip 1923 2017
 2. 1.
  Hakem kazanır.
  3 ... serdarsl06
 3. 2.
  ilk yumruğu atan kaybeder.
  1 ... bahtsizeskimo
 4. 3.
  ilk 6 kişi kalan kaybeder.
  2 ... flat head
 5. 4.
  Kimse kazanmış olmaz. Sonuç olarak, Maç tatil edilir.

  Bu andan sonra her karar çıkabilir. Bir maçta 10 kırmızı kart varsa, elbetteki saha içi olaylar da vardır. veleki hiç bir olay yok tamamen pozisyon icabı görülen kartlar var diyelim. (sadece son 2 kart aynı anda 2 kırmızı, Eğer aynı anda verilmemiş olsa ilk olarak 5. kırmızıyı gören takım hükmen yenik sayılırdı çünkü) 2 takım da 5. kırmızıyı aynı anda gördü diyorduk, işte o zaman maç tatil edilir yine. Her iki takım da 3 - 0 hükmen yenik sayılır puan alan çıkmaz. Kupaysa ikisi de elenmiş sayılabilir, bu bir final organizsyonu ise yarı finalde yenilmiş takımlar ileri bir tarihte final müsabakasını oynamak üzere final yeniden oynatılabilir, milyonda bir ihtimal belki ama soru da bunu soruyor zaten...

  Ama dediğim gibi bu durum cok mantığa aykırı olduğu için, yani olaysız toplam 10 kart zor ihtimal olduğu için muhtemeldir ki saha olayları incelenir ve bir taraf lehine maç tescil edilebilir. Veyahut yukarıdaki gibi iki takım da ligden, organizasyondan men edilebilir. Çok ihtimal var.

  Sorunun cevabı en yukarda yazdığım: KiMSE KAZANMIŞ OLMAZ + MAÇ TATiLi OLUR.
  Devamında yazdıklarım ise sonraki oluşabilecek kararlar.
  ... eraslan5