1. 1.
  Koskoca Türkiye Cumhuriyeti iki keleşli piçe cevap veremez duruma düştü . Olsun olmamış gibi yapar mutluluklarını engelleriz demi. Çok manyak stratejilerimiz var . Helal olsun .
  20 ... kirgizli
 2. 1.
  https://twitter.com/hasht...1kol?src=hash&lang=tr
  1 -1 ... uyuzyus
 3. 2.
  üniforma tsk'nın
  bütün yalanlamalar fethi üzerinde yoğunlaşıyor ama yanan 2. biri daha var ondan hiç bahsedilmiyor.
  doktor arkadaşıma izlettim, büyük bir ihtimalle yanıklara bakarak gerçekten yakmışlar ya da sonrada yerlerine yanmış mankenleri koymuşlar dedi.
  fake çekmek isteyenin hd kalitede çekmeside manidar.
  herif en son planda benzin döküyor yananların üzerine hemde bidonla, kendi yanabileceğini bilmesine rağmen. böyle orospu çocuğu piçler bunlar.
  gene kafes vardı.
  ilk bakışlarındaki hınzır ve kızgın bakış tiyatral gibiydi ama kafeste iken başlarına ne geleceğini bilmiyorlarda olabilir.
  orospu çocuğunun teki yanarken şahadet getirmemiş ondan fake dedi. piçin evladı sen hiç yandın mı? adam anne anne! diye bağırıyor, islami devleti savunan bu orospu çocuğunun dininden olduğuna inanan bu insan son sözünde-ki daha 21 yaşında- anne diyor.

  efekt olsa adamların daha çok bağırıp çağırmalarını istemezlermiydi? ortalığı yırtan çığlıklar atsın istemezlermiydi? belli ki son kayıttan önce ilaç verilmiş, aleve verilen tepkileri çok yavaş ve duyarsızca. sanki orda alev bir anda ortaya çıkmış gibi...

  işidçilere ölüm!
  5 -2 ... uyuzyus
 4. 3.
  Haa leopard tankının ele geçirilmesi olayı yalan olabilirmiş tamam kesin bu da yalandır o zaman. Aktroller 15 temmuzda günahsız erleri nasıl sattıysa şimdi de vahşice katledilen askerlerimizi satmış.

  Askerlerden birisi sefter taş 1.5 sene önce sınırda vurulup kaçırılmış. Hakkında mecliste soru önergesi bile verilmiş.

  Diger asker fethi şahin ise videoda jandarma istihbarattan olduğunu söylüyor. Bu facebook paylaşımını da açıklıyor.

  Siyasilerin ve haber sitelerinin sessizliği ise üzerine mum dikiyor artık.

  Bu 2 askerin ve yıllardır saldırılarda şehit verdiğimiz binlerce askerimizin ve vatandaşımızın kanı en başta tepedekiler ve bunları başa getiren o evet mührünü basan herkesin ellerindedir.

  Bunlar için ne bahane uyduracaksınız, yarın bir bakan çıkıp belki yine gözünüzün içine baka baka yanarak ölenler cennete gider, hem sehit de oldular, keske bize de öyle yapsalar diyecek ve sizler de alkışlamaya devam edeceksiniz. Kimse demeyecek ki bu insanların ve ailelerinin suçu neydi. Sizler veya evlatlarınız akrabalarınız gitmeyecek mi askere? Gözünüzün içine baka baka açınızla daşşak geçecekler. Yüzleri bile kizarmayacak.

  Edit: tank abrams değil bal gibi leopard'dır. Göz aşinalığı olan birisi rahatlıkla anlayabilir. Her sakallıyı dedeniz sanmadığınız gibi her alçak profilli ve yayvan kuleli tankı da m1 abrams sanmayın.
  2 ... onikibinyuzelliyedi
 5. 4.
  aldiklarini soyledikleri tank abrahams'dir.
  boyle bir tank bizim envanterimizde yoktur.
  5 -2 ... sari civciv
 6. 5.
  videoyu bir kaç kere izledim ve montaj olmadığını düşünüyorum. montaj diyenler de muhtemelen videodaki iki askerin "bunun tek sorumlusu recep tayyip erdoğandır" demesinden kaynaklıyor. demi ayakkabı kutuları vb. sıfırlama muhabbetleri de montajdı zaten.

  diyelim ki burada montajcılık konusunda profesyonel bir sözlük yazarı olarak yanıldığımı varsayalım. diyelim ki hakikaten yanılıyorum ben. soruyorum size ey sözlük yazarları ışid'in yapmayacağı iş bu değil mi?

  devam edecektim de neyse sustum.
  1 ... thornography
 7. 6.
  kimse bu videoda yaşanan acıların gerçek olmasını istemiyor. bunu isteyen de vatan hainidir.

  lakin;

  bu olaya yalan deme amacınız nedir? işidi korumak mı?

  yok ya, müslüman sinirli genç onlar yapmaz öyle şey mi demek istiyorsunuz?

  ulan bu gün türkiye'de 14 suriye şehidi toprağa verildi. bu gün canlı yayınlanan cenazeler de mi montaj?

  manyak mısınız abi siz, bu yaptığınızın aslında işide destek vermek olduğunun farkında değil misiniz?

  lafı güzaf şeklinde değil, harbi harbi çıkarsın tüm tv lere, bu kansızlardan hesap soracağız dersin, o videonun sonunda türkçe konuşan tehdit eden orospu çocuğunun kellesi alınacak diyeceksin. dolayısı ile propagandanın kralını tersten göstereceksin işide.

  korumaya çalışılan bu köpek sürüsü işid ile savaşıyoruz, umarım geç olmadan farkına varırsınız.
  5 ... alfaomegabeta
 8. 8.
  Zamanında orospu cocugu aktrollerin sırf hükümet sessiz kaldı diye savunduklarıdır.

  Lan madem yalandı, sefter taş'a niye şehitlik belgesi geçte olsa verildi.
  2 ... fikri firar