bugün

seyircisiz oynanacak olan 30 ocak 2007 fenerbahce genclerbirligi kupa maçından 3 gün sonra izmir'de fenerbahçe taraftarı önünde oynanacak olan lig maçtır. fenerbahçe'nin bu sezon izmir'de yapacağı 2. maç olacaktır ayrıca.
daha 2(yazıyla iki) gün önce karşılaşmış olan iki(sayıyla 2) takımın mücadelesi olacaktır. fenerbahçe bir önceki maçı zar zor kazanmıştır. ama kazamıştır sonuça ve mutludur. o sonuçtan dolayı rehavete kapılmış bile olabilir. gençlerbirliği ise son dakikalarda kaybettiği kupa maçının etkisiyle daha iyi motive olarak çıkacaktır bu maça. dolayısıyla sonucunu merakla beklediğimiz karşılaşmadır.
fenerbahçe yönetimi'nin yaptığı açıklama doğrultusunda diyebiliriz ki:
kombine kartlar bu maçta geçerli olmayacak.
Adnan polat'a göre gene puan kaybedeceğimiz maç.

eğer gene puan kaybedersek havaalanına futbolculara dalmaya gideceğim maç sonunun habercisi.
fenerbahçe' nin 3- 0 kazanacağı maçtır.
(bkz: gelecekten haber vermek)
adnan polat'ın kahin olmadığını sadece ters motivasyon yaratmaya çalışan bir yönetici olduğunu gösteren maç olacaktır. fenerbahçenin rahat alacağı bir maçtır. geçen maçın zor alınmış olması, futbolcuları işi sıkı tutmaya zorlayacaktır. diğer taraftan gençlerbirliği gibi orta sınıf takımların haftada 3 maç oynama gibi bir potansiyelleri yoktur. (bkz beşiktaş-vestelmanisaspor lig-kupa maçı)
yarın saat 20:00 de izmir atatürk stadında oynanacak maçtır. 2 sene önce de yine böyle bir zamanda ve yine atatürk stadında ve yine gençlerbirliği ile olan maçı fenerbahçemiz zorda olsa son dakikalarda bulduğu golle 1-0 kazanmıştı. bakalım bu sefer ne olacak. ayrıca yarın derek ve like a rolling stone ile birlikte gideceğimiz maç.
fenerbahçenin asa yakın kadrosuyla çıkacağı az alkmaar maçının tam provası niteliğinde olacak maçtır.. maç sonucu tahminen 3-1 dir..
bizim acımızdan küçük caplı bir zirve olacaktır * fener izmir e gelecek bizde kacıracagız tarih yazmadı daha * ayrıca fenerden güzel oyun ve üç puan bekledigim alkmaar macı öncesi moral depolaması gerektigi mac...
fenerbahçemizin, bazı çirkef ruhlu, yönetici kılığındaki provakatörlere, gereken kapağı takarak, hala şampiyonluğun en güçlü adayı olduğunu alem-i cihana göstermesini dilediğimiz maçtır...
fenerbahçe'nin muhtemel 11 i şu şekildedir:
volkan
serkan
can
edu
uğur b.
appiah
aurelio
deniz
tuncay
alex
kezman * *
adnan polat'ın kahin olmadığını sadece ters motivasyon yaratmaya çalışan bir adam olduğunu gösteren maç olacaktır. fenerbahçenin rahat alacağı bir maçtır. geçen maçın zor alınmış olması, futbolcuları işi sıkı tutmaya zorlayacaktır. diğer taraftan gençlerbirliği gibi orta sınıf takımların haftada 3 maç oynama gibi bir potansiyelleri yoktur. (bkz beşiktaş-vestelmanisaspor lig-kupa maçı)
stadın gerçekten boş olduğu maçtır.
hoş; boş olması durumunda bile ne az 25.000 taraftar vardır. * *
stad yavaş yavaş beklenilenden daha hızlı dolmaktadır. * * * *
gençlerbirliği'nin hızlı başladığı bir topunun direkten döndüğü maçtır.
direkten dönen toplara skor yazılmadığını gösteren maçtır.
1-1 mehmet nas. ağlamak vardı ya!
ilk yarısının 1-1 sona erdiği karşılaşma...
51. dakikada isaac promise'in süper bir kontra atak fırsatını, kötü vurarak, teptiği karşılaşma
Fenerbahçe'nin kontra ataklardan birinde golü kalesinde göreceği maçtır (bkz: 1 değil 2 değil)
57. dakikada Aurelio'nun golüyle Fenerbahçe öne geçmiştir: 2-1
60. dakikada Fenerbahçe'den Serkan Balcı sarı kart görmüştür
62. dakkada da Edu Dracana sarı kart görmüştür. Saçlarıyla da uyumlu olmuştur hani (bkz: palyaço)
(bkz: yat geliyorum) taktiğiyle fenerbahçe'nin devam edeceği maç. ayrıca bu konuyla ilgili ferhan şensoy oyunu için (bkz: je men fous)
fenerbahçe'nin 10 kişi sürdürdüğü ve 2-1 önde olduğu kar$ıla$ma.