bugün

Galatasaray ın Giresunsporu 5-0 mağlup ettiği mactır. Sabri'nin golu gorulmeye deger olmakla birlikte genc yetenekleri de izleyebilme fırsatımızın gerceklestigi mactır.Adnan Polata gosterilen sevgi seli inanılmaz olmakla birlikte Giresunsporlu taraftarların 90 dakika boyunca kameramanlarla alıp veremediği seyin ne oldugu hala kafaları kurcalayan bi durumdur.Bi ara kendini bilmez bir kac Giresunsporlu taraftar Galatasaray aleyhine ağza alınmayacak cirkin tezahuratlar yapmakla birlikte kısa surede gelen cevapla kendilerini Giresunun fındık agaclarının arasında bulmuslardır. (bkz: aganigi naganigi).
benim de memleketimin takımı olan giresunspor'un tribünleri içerisinde izlemiş olduğum maçtır. öyle ki eğer galatasaray yönetimi bedavaya kapıyı açmasalardı bizim sayımız galatasaraylılardan daha fazla olacaktı.
üç bin çotanağın eski açığı doldurup yeşil beyaza bürüdüğü hem koyu bir giresunlu hem koyu bir galatasaraylı olarak kaçırsaydım çok üzülecek olduğum maç. galatasaray karşısında ilk yarıda çotanaklar beklenilenden daha iyi bir performans göstermiştir denk bir mücadele gerçekleşmiştir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.