bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  uludağ sözlükte bolca bulunan yazarlardır. evet sen , bakma öyle ben miyim diye bön bön ekrana. sensin bu. emin olun hababam sınıfındaki köylü ahmet bile sizden daha değerli gözümde.

  peki adına yazar denen adamlar neden sıfatlarına ya da isimlerine yakışan şeyi yapmazlar? ya da yapamazlar? cevabı çok basit aslında. penisi olan herkesin nüfus cüzdanında "erkek" yazdığı gibi sizin de profilinizde "yazar" yazıyor, o kadar. sözde ya da yazıda kalan bir şey. şimdi sokaktan 1000 kadına sorup anket yapsak ben ve bir kaç yazar hariç hepiniz için "ılık" seçeneğini düşünmeden işaretler. olay tam olarak bu. üzgünüm.

  geçen gün ünlü bir sözlük yazarının kız arkadaşı bize, kız arkadaşım melis ile ders çalışmaya geldi. okullar kapalıydı oysa. ben de ikisine birden "uzak doğunun ekonomik yapısı ve makro ekonomik bazda uzak doğu ekonomilerinin düştüğü yönetimsel hatalar" konusunda seminer verdim. benim seminerlerim genelde çıplak yapılır ya da seminerin ortasından sonra çıplak oluruz. beni anlamak için önce arınmak lazım, arınmak ise soyunmakla başlar. dersleri kötü olan kızlar bulsun beni, ya da kpss'ye hazırlananlar. kpss'cilerin sadece boynunu koklayacağım. neyse konumuz bu değil.

  peki ismine ihanet eden erkek , yani erkekliğe ihanet eden gizli eşcinselleri diyorum, nasıl ihanetinin sonucu ılıklaşıyorsa, kimliğinden uzaklaşıp uzun ve kalın entry giremeyen yazar müsveddeleri de ılıklaşıyorlar. bu sözlüklerin sonu olacak, demedi demeyin.

  bu ılık yazar yoğunluğunu farkeden her kadıb yazar "bu ibnelerin arasında benim ne işim var" deyip msn messengera geri dönecek ve benim gibi üstün yazarları da kadınlar olmayınca bu çöplükte tutmak çok zor azizim. zaten bir ben kaldım, yabgunuz, kralınız, sultanınız. haa benim nickime bakarak anüslerine diş fırçası sokan yazar!lar varmış, yapmasınlar.

  zall ve benim sizden istediğimiz tek şey var. daha penislerinize benzeyen kısa ve derinliği olmayan ince yazılar yerine uzun ve kalın yazın. ikimizin de size ihtiyacı yok aksine siz bize daha doğrusu bana muhtaçsınız.

  freeze you later
  -2 ... absolute zero