bugün

Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi 4. sınıf öğrencisi H.i.H. (23), Araştırma Görevlisi Ceren Damar'ı okulda silahla vurarak öldürdü.
https://www.cnnturk.com/t...versitede-silahli-saldiri
edit: yılı yanlışlıkla 2018 yazmışım. moderatöre düzeltmesini yazdım.
2019 olmasin?
Şaşırmıyorum, sözlüğe bakınca gençliğin hali ortada zaten.

Hocaya rahmet diliyorum.
adaptasyon sürecindeyiz ülkece, 1 aya kadar alışırız 2019'a.
üzücü bir olaydır. insan bir araştırma görevlisinden ne ister ki amk? bugüne kadar verilmiş ve verilebilecek bütün notlar götüne girsin şimdi ibnenin evladı.
eğitimi kalitesizlestirdiniz parayla okumak nedir? Parayla herşeyi satın alabileceğini düşünen kendini bilmezlerle dolu bu özel üniversiteler. Suçu neydi acaba ne hallerle okuyup akademisyen olup vatana millete hizmet isteyen o genç kızın. Ve cezası ne olacak tertemiz bir cana kıymanın hangi ceza karşılayacak o ailenin acısını dindirmeye. eğer bu dünyaya insan getirecekseniz kendiniz eğitin önce okula bırakmayın işi. yoksa işlenecek suçun dolaylı faili de siz olursunuz.
kompleksli bir piç kurusunun gencecik bir cana kıydığı olaydır.

kopya çekerken yakalanıyor ama kağıdının alınmasını bir türlü hazmedemiyor. çünkü o mükemmel ailenin mükemmel evladı. çünkü o, ormanın kralı. kimse ona öte git diyemez. kimse ona sesini yükseltemez.

bencillik pompaladığınız çocuklarınız işte böyle toplumun başına bela oluyor, gencecik canların ölümüne sebep oluyor. beni tersledi diyor. seni tersleyen neredeyse sen emsal bir kadın. seninle, istemediğin şekilde konuşan herkese bugüne kadar böyle mi davrandın? sana böyle olmayı kim öğretti? anasının babasının bir oğlu, dünyanın etrafında döndüğü piç kurusu sen miydin? anasına babasına kendisine hiç üzülmedim. üzüldüğüm orada can cekişip ölen kızcağız. alın işte kral kraliçe diye büyüttüğünüz çocuklarınız.
Bence tanrı Türkiye'yi sıfırlamalı göründüğü kadarıyla update kurtarmıyor.
Üzerinde durulmaması gereken önemsiz haber.
Yazık olmuş allah rahmet eylesin.
iki taraf arasında ne oldu ne geçti bilmiyorum ama sonu birinin ölümü ile bitmemeliydi. bu kadar gözü dönmüş olmamalıyız. Allah rahmet eylesin.
suç birazda sistemde

sen önüne gelen yere üniversite aç
bilmem kac puan aldım mi hoop tıp fakültesi hoop hukuk fakültesi gibi insanların hayatını etkileyen bölümlere iti uğursuzu sok sonra gencecik fidanlar gitsin...

ulan is yerleri bile eleman alırken sabıka dosyası vs istiyor

ama üniversitesilerde bu yok
al puani ıstersen allahın piskopati olsun okursun..
Marifet zilyon tane üniversite açıp, içine iti, uğursuzu, kuş beyinliyi, zekası olmayıp parası olanla doldurup taşırmak değil, eğitim ve öğretimin güven ve huzurla, en kaliteli sistemle işleyişini sağlamaktır.

Çocuklarınıza, iyiyi, doğruyu, erdemli olmayı öğretemeyeceğinizi düşünüyorsanız ebeveyn olmayın!
Başımıza musallat etmeyin!
iyi hal indirimi ve hafifletici sebepten 3-5 yila bu defter kapanacaktir. ne de olsa hukuk devletinde yasiyoz olm.

olen olduguyle kaldi. yarina unutulur gider.
bu ülke artık bitmiş dedirten haberdir. cinayet her yerde işleniyor, dünyanın her yerinde manyaklar kol geziyor, durumun kendi vahim zaten. peki ülkemizde neden daha vahim ona geleyim, trt haber sosyal medyada haber yapmış bunu, altına da insanlar yorum yapmış. yorumların çoğunun özeti şu, akademisyenler ego sahibi, ders alsınlar car curt. işte bu yüzden bu ülke bitmiş artık, iflah olmaz.
görsel

Emekli polis memuru babasının silahıyla öldürülüyor. Bunu hak edecek ne yaptı?
güncel Önemli Başlıklar