1. 1.
    Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi 4. sınıf öğrencisi H.i.H. (23), Araştırma Görevlisi Ceren Damar'ı okulda silahla vurarak öldürdü.
    https://www.cnnturk.com/t...versitede-silahli-saldiri
    edit: yılı yanlışlıkla 2018 yazmışım. moderatöre düzeltmesini yazdım.
    3 ... recomax
  2. 2.
    Demek ki neymiş?

Öğretimin içinde eğitim yokmuş. Bu lafım meb bünyesindeki sisteme.
    1 ... golgebeyi
  3. 3.
    2019 olmasin?
    4 ... deniz sacli kiz
  4. 4.
    Şaşırmıyorum, sözlüğe bakınca gençliğin hali ortada zaten.

Hocaya rahmet diliyorum.
    8 ... yasak merve
  5. 5.
    hukukçu olacak birisi tez danışmanlığını yapan birisini gözünü kırpmadan katlediyor. ülke öyle bir duruma geldi. mesele sadece yasalarda değil bu ülkede "hukukçu" profilinde de.

bir diğer nokta da okula silah ve bıçakla girebilmek. " üstümüzü aramayın yeaa, üniversite özgür ortam yeaaa" diyen salaklar görür belki bu olayı.
    3 -1 ... uzakyolun yolcusu
  6. 6.
    Bu kişi hukuk okuyor işte.

Türk eğitim sistemini yorumlamaya gerek dahi yok.

Hukuk okuttuğun kişi gidip böyle bir suç işliyor. Yazık olmuş kıza sen o kadar oku uğraş çabala böyle bir oruspu çocuğu hayatını bitirsin.

ÖSYM yaptığı ygs lys veya işte bu getirdiği yeni çöp sınavlar neyse bunları da değiştirmeli. Herkes üniversite okusun kampanyası da bitirilmeli.

Üniversite öncesi eğitim de bitik müfredattan, öğretmenlerden ve sistemden kurtarılmalı.

Son olarak, sizin verdiğiniz eğitimi sikeyim.
    9 -2 ... keyf kahyasi
  7. 7.
    adaptasyon sürecindeyiz ülkece, 1 aya kadar alışırız 2019'a.
    3 ... sivasli bey
  8. 8.
    not tartışması mı cidden. şaka mı bu? çok yazık
    ... allahasovengenc
  9. 9.
    1 sene önce olmuş cinayet.
    1 -2 ... zall bana hep abi der
  10. 10.
    üzücü bir olaydır. insan bir araştırma görevlisinden ne ister ki amk? bugüne kadar verilmiş ve verilebilecek bütün notlar götüne girsin şimdi ibnenin evladı.
    4 -1 ... petrauskas