bugün

güneydoğu anadolu'dan gelen bir güzel haber.

dün gelen güzel haber için;
(bkz: yüksekova da polisin elektrik direklerini sökmesi)

evet ufolarınız artık işe yaramıyor değil mi hevaller?
devlet terorune baska bir ornek.

bu sekilde insanlari yildiramazsiniz.
"bu sekilde insanlari yildiramazsiniz..."

evet, bu şekilde insanları yıldıramayız belki ama dondurabiliriz.

sizi şuraya yönlendiriyorum; (bkz: fatura ödeme genel merkezi)
Zalim tece'nin yine iş başında olduğunu gösteren kesinti.

görsel
Canım ülkemin olaylara hep absürd zamanlarda müdahale etme huyu var.

Kaçak elektrik kullanımına yıllarca müdahale etmeyip,bu nankorlerin bu alcaklarin; üç kuruş maasindan aksatmadan faturasını ödeyen fakir fukaranin sırtından gecinmesine sebebiyet veren hükümetlere de bu rezil pislik insanlara da hakkımı helal etmiyorum.

Ipler bu kadar kopmusken olayın elektrik faturasi odetmek amacı guttugu yalanına da kimse beni inandiramaz.
Güneydoğuda pkk ile güvenlik güçlerimiz kadar dedaş ta mucadele veriyor. Bizim haklarımız için mücadele ediyor.

Kahraman şirket dedaş a gazilik madalyası verilmelidir.
Götü donan hewaller kursunlar şimdi götü boklu devletlerini(!) türkiye cumhuriyeti devleti bütün hizmetlerini, memurlarını geri çekse açlıktan birbirlerini kemirirler. Bunu eleştiren cihangir solcularını da cizre'ye postalasalar da, istanbul'un göbeğinde pkk yardakçısı olmanın boktan püsürden bir eylem olduğunu anlasalar.

Cizre bir gün molotoflarla, suratı poşulu orospu çocuklarıyla değil; doğal güzellikleri ve müreffeh bir türk ilçesi olmasıyla tanınacak.
Bu hümanist sevgi pıtırcıkları evlerinde tüp bulundurmaz. Ocakları bile elektriklidir. Hatta ahırlarda inekler üşümesin diye ufo koymuşlardır. Ama fazla yükleme olup, elektrik gittiğinde, trafo patladığında; devlet bilerek elektriğimizi kesiyor, faşist devlet derler. Barajlar bizimdir,(sanki babası yapmış), Batı Bizim elektriğimizi kullanıyor derler.
Sikilmeden vatandaş olduğunu hissetmemen normaldir. Devlet sana kokune kadar dayar ki kim olduğunu bil. Şimdi onlara da devletin iri cussesini hissettirmek için yuklenmektedir. Yuklensindir bizi az sikmediler. Ordakilerin yukunu çekmek isteyen varsa her biri ordan birinin faturasını odesin. Siktikleri eşşekler uşumesin diye ahıra soba kuranların parasını ben odemem kardeş.
Bu ay elektrik faturamızın daha az geleceğini gösteren sevinç verici durum.

(bkz: kayıp kaçak bedeli)
Ulan on yıllardır benim cebimden çıkan parayla ahırında bile Çifter çifter klima çalıştıran büluğ çağına kadar annesini yenge bilmiş çokeşekli tekkaş çocuğu.

Ben yani askerini polisini seven faturasını vergisini ve dahi trafik cezasını günü gününde yatıran işinde gücünde bir vatandaş olarak her ay asgari 1000 liralık faturanı ödemek zorunda mıyım?

Ödemiyorum lan siktirgit sen öde. Yeşilkartın var senin. Genel sağlık sigortası primini yatırdın mı derdin yok, BAĞ-KUR derdin yok. Trafik ceza derdin yok. Valilikten kaymakamlıktan aldığın paranın haddi var Hesabı yok.

Sahi sen bizim gibi namuslu işlerde de çalışmazsın bi baks sigara kaçırsan paket başına 1 liradan 500 lira yapar. 500 lirayı ÇOĞU işçi memur 1 haftada kazanamıyor.

O yüzden siktirgit bi dilekçe yaz Hattıma sayaç takılmasını arz ederim diye. Hani namuslusun ya ondan diyorum. Sonra asker-polis gelsin tekrar diksin direğini. Ondan sonra bi daha bırak ufoyu klimayı, gün batmadan lambayı bile Açıyor musun.

Dediğim gibi siktirgit elektriğini öde ondan sonra zırla.
Kendi özerkliğini isteyen ama devlet kesince elektrik bile bulamayan kürtçüklerin ağlamalarına sebebiyet verecek olay.
%99 ihtimalle elektrik yer altına alınan bölgede artık kalan direkler bi sakatluk çıkarmasın diye askeri araçlarla kaldırılıyor. koduğumun beyinsizleri devlet cezalandırmak istese elektrik böyle mi kesilir? yüksekova'da direklerde elektrik ve tel olmadığı kabak gibi ortada. çoktan elektrik aşağıya alınmış bile. olmayan bir şeyden bile mağdur edebiyatı çıkarıp bir halka bu devlete karşı nefret tohumları ekiyorsunuz ya hepinize tek tek o direkleri sokmak istiyorum ben. amk bir yasa çıkarıp bu fitneci orospu çocuklarını önce içeri atmak lazım. çünkü teröristten önce bunlar geliyor.
cizre'nin nüfusu 150.000
cizre'deki elektrik abone sayısı: 17.000

aboneliği olanların da fatura ödememe oranı yüzde 72.

yani o nüfusa işyerleri dahil en az 45-50.000 abone olması lazım, adamlar abone bile olmuyor, abone olanların da yüzde 72'si fatura ödemiyor.

evet kış.
vicdan yapıyoruz.
(bkz: dedaş ın kürtlerle mücadelesine destek kampanyası)
ahırlarındaki hayvanları dahi ısıtmak için kullandıkları bedava elektrik kesilmiştir.darısı tüm beleşçilere.
hewalleri üzecek kesintidir. ağlasınlar amk.
Karanlıkta molotof hazırlayacaklar artık Yazık be.
Şaka şaka beter olsunlar , hastane okul yakan ibneler kıymet biliyorsunuz sanki.
Üşüdüysen arkana kalın bir şey vereyim heval?
elektrik direkleri çalmaya başlarlar şimdide.
kaçak elektrik kullananlara haktır bizzat itiraf edenleri duydum adam utanmadan her odada ısıtıcı yakıyorduk fatura 60 lira geliyordu diyor 60 lirayı da çakmasınlar diye yakıyorlamış hakkımı helal etmiyorum, hakkıyla parasını vererek kullananlara geçmiş olsun.
bu elektirik kesintileri ile bile yıldıramayacağınız direnişli güçlü ve onurlu bir halktan korkanların kendilerini bu şekilde ergen ağızlarıyla belirtmesi ne kadar hojtır ve bir de hiç birşeyden haberleri yok ama öyle de var gibi nasıl bir cehalet ki..

anne ve babalarının ağızlarından duyup öğrendikleri hayatları boyunca kendi fikirleri "kendi" leri olmayan çünkü asla onlara kendi fikirleri olması için fırsat verilmeyen diktatör anne baba tarafından yetiştirilen bu otlara ancak gülünür.

korkun lan !!!

ha unutmadan istanbul da Türk olamama rağmen bir LAZ mahallesinde içinde ordu ve giresunlu bulunan komşularla birlikte bizde kaçak elektirik kullanmıştık.

sizler keriz gibi ödeyin adamlar saray yapsın.
afferin lan vatanperverler.
(bkz: üşüdüyseniz hdp binası yakın)
Yansanız hortum tutanın amına koyim. ALLAH KOLLUK KUVVETLERiNiN YARDIMCISI OLSUN.
karanlığın örgütlenmiş bir kurum olduğunun ispatı olan durumdur. on yıllardır bu ülkede çeşitli yollarla insanların aydınlığa ulaşmasını engelleyenler ve bu uğurda aydınları, öğrencileri hedef gösterip hapse attıranlar, sırf boyun eğmiyorlar diye bir kentin ışığını elbet söndürecektir ama kavga şafağı beklemez.
faturalar ödendiğinde açılacakmış.
güncel Önemli Başlıklar