bugün

malum camianın ecel terleri döktüğü, bir ara yarı sahasına hapsolduğu, salaktan bi korner golü ve balıyla kazandığı, hatay'ın tartışmalı bir golünün ve net bir penaltısının verilmediği maçtı. kimsenin hayal kurduğu yok bu arada. kendi kendinize gelin güvey oluyorsunuz. ben dün dk 80 maç 0-4 olsa bile bi şekilde hakemler maçı 5-4'e getirttirir dedim zaten. hatta size bahis oynadım. bu orul evladı düzen bari bi işe yarasın parayı katlayalım diye. sizin fişinizi evinizde biz çekeceğiz. başka takımlardan medet umma işi sizde.
volkan yine takımı canhıraş şekilde oynattı ama galatasaray sakin ve hızlı oyunla 1-0 la kazandı. kanatlıların hayaller bu hafta da yalan oldu.
--spoiler--
koyduk muuuuuu?
--spoiler--

diye bir ses duydum gece, sanırım galatasaray maçı kazandı. ama kime koyduğunu tam çözemedim, fenere mi, volkana mı yoksa hataya mı? kime koydu acaba?
hatayspor' un bir fenerbahçe maçına bakıyorum bir de bu maça bakıyorum. herhangi bir imada bulunmuyorum. sadece bize karşı çılgın atan hatayspor' un fenerbahçe karşısında nerede olduğunu merak ediyorum. bu maçla birlikte fener' e varlık gösteremeyen takımların galatasaray' a karşı çılgın attığı 3. maç oldu bu.
çok şey istemiyorum ya. bize canavar kesilin, puan almaya çalışın, dediğim o değil ama aynısını fener' e karşı da yapın. fener' in size attığı ilk golü hatırladıkça hala sinirim bozuluyor.
galatasaray' ın 1-0 kazandığı maç.
Iyi oynamayarak 3 puanı aldık.

Hissiyatımsilarin hisleri incinmiş.
görsel
1 saat sonra ofsayt pozisyonunu ekrana getiren yayıncı kuruluş senin ben ananı sikeyim.
olmayan pozisyonda, ceza sahası dışındaki faulden sonra penaltı ve maç kazananların algı ve manipülasyonla galatasaray' ı hedef gösterdiği maç. elbette artık samimiyetlerine inanmıyoruz.
bir de fenerbahçe karşısında yokları oynayan hatayspor' un galatasaray karşısındaki hırsına hayran kaldım. daha önce neredelerdi acaba ?
hatayspor' un bir penaltısı verilmedi ve ömer beyaz' a kırmızı kart çıkmadı ayrıca. biz onlar gibi olmayalım, gördüğümüzü yazalım.
kritik maç denildi bu arada saat ne ara 9 oldu amk.
galatasaray'ın hatayspor'a boru döşeyeceği maç olacaktır.
Kanatlı tayfa algı peşinde. Beceriksiz yönetimleri Galatasaray a salça oluyor bu avellerde ayak uyduruyor.

Akp misali dış güçler abem dış güçler.
inşallah Galatasaray haksız penaltıyla,haksız kırmızı kartla maçı kazanır ve minik kuşlar günlerce ağlar.
Penaltı ve kırmızı kart opsiyonunun muhtemelen gerekli olacağı ve illa ki kullanılacağı maçtır.
Edit: ahahahaha, şaşirtmadiniz.
Gs bu maçtan puansız ayrılmaz.
Fb'lilerin tribündeki yerlerini aldığı maç.

görsel
--spoiler--
volkan ı izle akşam şimdi çanakkale geçilmez oynatır. ama kurtaramayacak bu da inşallah.
--spoiler--

kanka biz de onu diyoruz kurtaramaz tabi ki. dk 80. gs 0-4 hatay olsa bile 5-4 biter hakemler sağ olsun.
hatay yatar. bak kafiyelide oldu. hatay yatar.
volkan ı izle akşam şimdi çanakkale geçilmez oynatır. ama kurtaramayacak bu da inşallah. o fener e yatıp bize ayıcı gibi oynamanın dönüşü bu akşam gelecek kendisine geri.
--spoiler--
hee hee konuş konuş çok eğlenceli oluyor.
--spoiler--
yatış matış yok. yendik geçtik. o zaman alanya bizden puan aldı, size yattı bu mantıkla. ya da samsun. gerçi kalpleriyle götleri yer değiştirmişti başkanları öyle demişti doğru.

penaltısız maç kazanamıyor gibi götten uydurma laflarla bir yere varamazsın. fb 15, malum camianız 13 penaltı almış, arada sadece 2 penaltı var. üstelik penaltılardan iki takım da 10 gol bulmuş, eşit. buna karşın size 1.5 sezonda toplam 1 kırmızı çıkmışken, ki o da 90+6'da, bize 10 kırmızı çıktı. herkes neyin ne olduğunu biliyor.
hakem ve tff desteğiyle 2. sırada duran, penaltısız maç kazanamayan takımın taraftarları havlamaya gelmiş... peehhh

edit büdüt: havlayan taraftarlar ilk maçta hatay'ın galatarasay'ı yendiğini, volkan'ın 2 maçta da fenere yattığını unutmuş olacaklar herhal??? top oynatmadı takımına fenere karşı amk.
penaltı + kırmızı kart jokerlerine ihtiyaç olmayacağı düşünülen maçtır. onlar artık alanya maçında kullanılır hatayın durumu pek iyi değil deplasmanlarda fazla etkili olamıyorlar. genede maç 3-0 falan olsa bile zevkine bir kırmızı kart çakılabilir hataya.
dakika 80'e hatayspor 0-4 önde girse, maçı 5-4'e getirtecek oevladı düzen oldukça hatayspor'a yazık olacak olan tiyatro. ihtiyaç duyulduğu anda, yani maç berabere ya da hatayspor öndeyse, kırmızı+penaltı jokeri ile malum camia öyle veya böyle kazandırttırılacak nasılsa.

malum camianın galibiyetine yüklü miktarda para attım. bari oevladı düzen bi işe yarasın parayı katlayalım.
normal koşullar altında, geçen sezonu mumla aratan hatayspor karşısında, galatasaray' ın ciddi bir hakem hatası, şanssızlık, beceriksizlik, kişisel hata olmadığı sürece puan kaybetmeyeceği maçtır. tabi az önce saydığım etkenleri kestiremiyoruz. yoksa galatasaray favorisidir zaten maçın.
--spoiler--
elbette çatır çatır top oynasınlar da galatasaray' a karşı gösterdikleri direnci fener' e karşı da göstersinler.
--spoiler--

takımın başında Volkan Demirel varken...