bugün

"senden önce tek çıktığım oldu, bir hata yaptım" parolası ile tanışan kızla vakit geçireceklere tavsiyelerdir. bir kere emin olun o aslında senden önce iki çıktığım oldu olacak. yanlışsa düzeltin. saymayı yeniden öğretip tekrar tekrar üzerine düşün. ayrıca bunu diyen kız sadece buzdağının görünmesini istediği kısmını söylüyordur. ona göre minimum gelen bu orana bakarsanız arkada ne işler çevirdiğini anlarsınız.

hasbelkader yakınlaşır da, öpüşür koklaşır ve özel cinsel atraksiyonlara girerseniz ve bunu daha önce hiç yapmamış gibi davranıyorsa; bilin ki sizin tepkilerinizden çekindiği için sahtelik içine düşmüştür. orgazm taklidi yapar gibi seven kızdır. ona göre muamele edin ve uyanık olun.
garantisi var mı kontrol edin.
arkasında tornavida ve kapak açılma izi varsa değeri düşüktür.
farklı kaynaklarda fiyat-performans araştırması yapın.
henüz sahibinden.com'a düşmediğinden heyecan yapmaya gerek yoktur. *
Dizelse 150 bin km sonrasını almayın.

servis bakımlı mı sanayi bakımlı mı dikkat edin.
kıza mal muamelesi yapmayın, bu sizin için yeterlidir.
triptonik mi yok sa otomatik mi siz karar verin. otomatik olanı iyi. trip pişmanlıktır.
alınıp satılamayan reel kadınlara yönelmeniz daha makbul olacaktır.
şişme kadınlar bir yere kadar idare etse de sizi sosyal olarak zor durumda bırakabilir.
grenajları söküp herhangi bir çekiç izi, kaynak var mı yok mu kontrol edin.
şase darbe görmemişse tamamdır.
devrini üstünüze almadan önce muayenesini falan yaptırın.
kız ya da erkek farketmez fukara zihniyete sahip şerefsiz beyanıdır. ikinciyse ikinci üçüncüyse üçüncü. kendisi gibi birini hak ettiğinin farkındaysa kime ne kaçıncı bilmem neysi olduğundan.
bari muamelesi sağlam olsun.
Boyasına dikkat edilmelidir. Zira boya varsa darbe de vardır.
Full+full makyajlı kasasını tercih edin.
km si az olsun.
bir bilenle gidin almaya. özellikle tekinsiz semtlerde ise yanaşmayın.
kıza mal gözüyle bakan hayvanlara tavsiyelerdir.
paranız ile başını döndürün o ortam kızının, ''seni seviyorum'' deyip, duyguları ile oynayın.
o kızı sevmeyi deneyin ve azıcık insan olun.
sanayiye gönderip sıfırmış gibi kullanın. (bkz. estetik cerrah)

Bu ne abiiii? Nasıl bir bakış açısıdır? Geçmiş ne ya gelecekte sen varsan sus ve anın tadını çıkar öküz ya.
ilk kullanan doktorsa gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

(bkz: doktordan temiz)
Motoru kontrole gerek yok.
edit: araba mı lan bu az biraz saygılı olun. Ben bile yazıp utandım.
ilk birlikteliğinin nasıl bittiğini iyi öğrensinler.