bugün

tüm suriye burada zaten bu gelenler kim ? bu "zalım esed" suriyeli üretim fabrikası kurduysa demek ki senede 1 milyon yeni suriyeli çıkıyor fabrikadan.
Defolup gitsinler başka ülkelere zaten o kadar gereksiz var bu ülkede.
Evi arabayı satıp suriyeyemi yerleşsek sorusunu sorsuruyo insana.
gelsinler onlar bizim kardeşlerimiz. başımızın üzerinde yerleri var yahu. ne zaman isterlerse ben evimde misafir ederim onları evimin kapısı her zaman açık canım müslüman kardeşlerime.
iki hadi artırayım beş yıla bunların arasında asimile oluruz, ülkenin tüm demografik yapısı bozuluyor, tehlikenin farkında mıyız
Bok var gelin sizde bitmedi mi Suriye de ki Suriyeliler yahu.
bu gelenler suriyeli değil, sadece suriye yolu üzerinden gelen afgan teröristler zaten gelebilecek suriyeli kalmadı çünkü hepsi zaten burada ve nüfuslarını sıçar gibi doğurarak hızla artırıyorlar.
görsel
Domalalım bir de istiyorsanız?
ooohh ben de ne eksik diyordum .
20 gobeğmee.
gelin gelin bok var burda. siz keyfinizce yaşayın bizim de iyice ağzımıza sıçsınlar.
nasreddin hoca'nın tümur'dan daha da fil istemesine benzemiştir. bu kadar çomar rahatsız olmuyorsa gelsinler.
Türk iş adamlarına ucuz iş gücü geliyor.

Bu gelecek suriyeliler i cerablus' da kampa alalım. Biz iki çeşit yerken onlar bizim sırtımızdan 3 çeşit yesinler razıyım. Lakin asayişin mına koydular yeter artık, aramıza girmesinler.

Gittiği yerde fare gibi doğuran, suç oranını arttıran ne kadar muhacir varsa mına koyarım. Biz keriz değiliz, bunlarda muhacir değiller.
2 milyon yeni çöp toplayıcılarımız sayesinde geri dönüşümde çağ atlama hayali kuran birilerinin gafletle takip ettiği gelişme.
Suriyeli güzellemesi Yapan çomarların Sevindiği durum.

LAn şapşik Suriyelilerin Büyük kısmı sadece Suriyelilerden alışveriş yapıyor sen kimi yiyiyon.

Dün osmanlıyı satan, Bugun Esad'ı sattı, Yarın sıra bizde.
Daha Dün çarşıyı dolaştım. Esnaftan Müşterilerle hasbihal ederken öğrendiğim şu; ++ işler nasıl gidiyor ? --hamdolsun buna şükür abi fakat ağır seyrediyor, suriyeliler de olmasa ne gelen var ne giden.

Desenize işler açılacak, piyasa canlanacak. Aksi ve olumsuz düşünüp nerde çokluk orda bokluk diyenlerin tersine, bizde diyoruz ki, nerde hareket orda bereket. Gelen rızkıyla gelir. Misafir de öyle. Kimse aç kalmaz bu memlekette. Adamlara ne iş versen çalışıyorlar. Evlenmek de kolay onlara. Bir göz oda, iki yastık bir yorgan tamam. Bizimkiler ise hepsi bir alem, kız istesen vermezler ama diktiren diktirene. Adam gibi istesen kıymete biner makbule geçer amk. Öte yandan adamları kadın beğenmez, kadınları adam beğenmez. Yokluk görmemişler ki, savaş görmemişler ki. Tepelerine bomba yağmamış ki. Ondan sonra da laf hazır suriyeliler şöyle. Suriyeliler böyle. Sanırsın ki Hepsi kral, hepsi kraliçe. Sanki sadrazamın sol başağından inmişler yeryüzüne.
bunları buyur edenlerin düşüncesi yarın bi gün bunları kendi seçmeni yapmak.şimdi burada biraz duralım.suri gibi düşünelim.ankette akpye oy veririm dersin tece kimliğini alırsın.seçimde şöyle düşünürsün:hdpye verirsem başkan hdpden çıkarsa güneydoğu ayrı devlet olur,sonra da suriyedeki ypg devletiyle birleşir.büyük kürdistan kurulur.ben de orda bi yerde toprak sahibi olur,hayatıma devam ederim.ama akpye verirsem bunlar beni hiç bir şey yapmadığı gibi ikinci sınıf vatandaş muamelesi çekerler.
akplilere duyurulur hadi açın evlerinizi din kardeşleriniz geliyor.
nufus artışıdır.net.bunlar da geri dönmeyecek öncekiler gibi.
3 çocuk politikası hala güncellenmedi,insan hayret ediyor.demek ki kendinden sonrasını da düşünüyor bunlar.
iki milyon apaçi çomarın daha ülkemize gelerek bizleri onurlandırması olayıdır.

ne mutlu tüm suriyeli mültecileri alalım onlar bizim din kardeşimiz hülooğ diyenlere.
(bkz: suriyelileri istemeyenler ülkeyi terk edebilir)
erdoğan başkanlığı sağlama alıyor.
Gelsin bakalım. Biz zaten sığıntı gibi yaşamaya alıştık.
Oooo bedavadan 2 milyon oy. Güzel politikaymış.
güncel Önemli Başlıklar