bugün

Liverpool'un finalistliğini resmiyete dökeceği maç. Seyir zevki vermesi muhtemel.
gönüller roma'dan yana. tur gelir birde cengiz gol yada asist yaparsa tadından yenilmez.
Kontraya çok iyi çıkan liverpool un finale yürüyeceği maç.
Umarım finalde bayern ile eşleşip kupayı anfield road a getirirler...
şanlı liverpool'umun acımadan saplayacağı maç.
Roma ilk yarıyı gol yemeden en kötü 1-0 önde kapatırsa, ikinci yarıda çok şey olur.

iki takımı da seviyorum amk. Kim kazanırsa kazansın, finalde real'e karşı onu destekleyeceğim.
liverpool'un finale çıkmasını resmiyete dökeceği maç.

salah cengiz balonuna koyup geçecektir.
Roma dan yine bi 3-0 galibiyet beklediğim maç. Barcelonaya yaptılar. Liverpoola neden yapmasınlar? Fakat işleri çok zor.
Deplasmanda alınan 5-2'lik yenilgi, 4-1'lik yenilgiden daha iyidir. Bunda hem fikir miyiz? Hem fikir olmaya gerek yok futbol matematiğine göre evet, daha iyi bir skor.

Barcelona mı 3 farktan dönülmesi daha zor, Liverpool mu? (bakın yenmesi ya da birebir kıyaslamada hangisi daha iyi demiyorum, 3 farklı avantajı hangisi daha iyi koruyabilir diyorum).

Tabi ki çoğunluk Barcelona'ya karşı 3 farktan dönmek daha zor diyecektir, Liverpool bir şekilde gedikler verebilen bir takım ve Barca'ya göre pas oyununda daha az dominant olduğu için skoru tutması da nispeten daha zor.

Bu bağlamda, Roma'nın Barca maçı mucizesinden daha olası bir geri dönüş bizi bekliyor... Peki olabilir mi? Bence olacak, olmasa dahi en az 2 farklı Roma galibiyeti bekliyorum. Gerçek Roma'yı izlemeye hazır olun.
Roma barcelona maçında %3 lük bir ihtimal gerçekleşmiştir. Romanın final oynaması büyük mücize olur. Liverpool’un hücum gücü çok yüksek. Roma direnemez bile. ilk gölü Liverpool ilk 25 dk içinde atar.
görsel
lfc ilk 11'i:
görsel

roma'nın ilk 11'i ise umrumda değil. sevenleri varsa ekleyebilir.
Liverpool'un turu gecmesi sart oldu. Hakem destekli madrid'e koymanın başka yolu yok.
Kim çıkarsa çıksın ballı real madrid karşısında şansları yok.
Liverpool fişi çekti. Evet.
Nainggolan kafana sıçıyım. Roma iyi başlamıştı ve yapabilecek gibiydi.
liverpool'un roma'nın tekrar içinde gezdireceği karşılaşma olacağı şimdiden belli olan maç.
Roma'nın 1-1 yaptığı maç. Henüz her şey bitmedi.
Bala göte 2 gol attılar. Yazık oldu roma ya.
1-2 olan maç.

roma'nın kuşu ötmüyor bugün.

ahahahahahah.
Roma barcelona'yı evinde 3-0 kazandı hiç bi şey belli olmaz dediğim bir şampiyonlar ligi yarı final maçıdır.

Edit; maç başlamış bile amk 2-1 liveroool yeniyo abv roma.
roma'lı oyuncuların penaltı kazanmak için kendilerini yerden yere attıkları maç.
Salih ucan in golleriyle roma 5-2 yapti.
lovren denen it faul yapıyor bir de hakeme yürüyor.

şu adamı gönderin üstüne para verin amk bu nedir.
ilk yarısı 2-1 lfc üstünlüğü ile bitmiş maç.
Aq bulamadım izleyemiyorum.