1. ?.
  ptt 1. lig 24. hafta maçı.
  -1 ... keepx
 2. 1.
  saat 14.00'dan itibaren trt 1'den naklen yayınlanacaktır. zevkli bir mücadele olması muhtemeldir. lakin beraberlik ağır basıyor.
  ... darah hitam
 3. 2.
  dostluk maçı olacaktır iki taraftar için. karşıyakamın kaanmasını umduğum maçtır.
  -1 ... kskbulut3545
 4. 3.
  karşıyaka kazanacaktır.
  1 ... sevgilim ben manyak oldum
 5. 4.
  adana demirspor'un açık ara favori olduğu maç.

  gönlüm bir izmirli olarak karşıyaka'dan yana olsa da dalmat, ahmet burak solakel gibi ilk yarı karşıyaka'yı rakip ceza sahasına taşıyan oyuncuları, çok büyük bir potansiyel olan makakula'yı elinde tutamayan cihan büyükoral ve çetesi karşıyaka'yı bugünlere getirdi. ilk yarıdaki kadroya 1 stoper alıp, orta sahaya ve forvete de birer oyuncu takviyesi yapılsa doğrudan süper lig'e çıkabilecek karşıyaka takımı elinde olan oyuncuları da kaybederek gücünden çok şey kaybetti.

  ilk yarıda topladığı puanlar yüzünden rakiplerin hala temkinli oynaması şimdilik karşıyaka'yı takım olarak dirençli kılıyor ama alınacak üstüste 2-3 ters sonuç süper lig hesaplarken karşıyaka'yı 2. lig'e bile yollayabilir. bu takım bir çöktü mü bir daha dikiş tutmaz çünkü. teknik direktör cihat aslan'ın "39 puanı garantilemek istiyorum" demesi de o yüzden. o da görüyor orta saha yok, savunmanın kanatları allahlık tek bir verkaç yapabilen her takım sıfıra iniyor yada kaleciyle karşı karşıya kalıyor. necati'nin "iyi" oynadığı maçlarda bile puan kaybediliyor ancak "süper" oynarsa puan kazanılıyor ileride tek başına (orta saha ile arasında her hücumda en az 20 - 25 metre var) banahane bir şeyler yapabilirse gol oluyor yoksa gol atacak oyuncu da yok. anca tesadüflere bağlı.

  orta sahada eli yüzü düzgün al - ver yapabilen tek oyuncu adnan onu da tavşanlı linyit'e versen yedek kalabilir. allahtan derbilerde toplanan puanlar var da karşıyaka ortalarda yoksa durum çok dha kötü olabilirdi. hakemler tarafından biçildiği erciyes, rize gibi maçları da unutmayalım ama bu kadro ile bu sıralama bile mucize.

  adana demirspor'un karşıyaka'ya göre zayıf tek noktası kalesi. onun dışında adana demirspor her hattıyla karşıyaka'dan önde. özellikle juninho ve erçağ resmen ışıldıyor.

  gene de şans karşıyaka ile olsun.
  1 -1 ... jorge lois borges
 6. 5.
  ilk yarı adana demirspor'un bekleneni veremediği maç. ayrıca karşıyaka'nın biri net, diğeri tartışmaya açık 2 penaltısı hakem tarafından es geçildi.
  ... jorge lois borges
 7. 6.
  nasıl kaçırdığımı anlayamadığım maç...sözlük olmasa haberimiz olmayacak.
  ... karpuzlu votka
 8. 7.
  ilk yarıdaki oyunlarla gol çok zor atarsa da adana demir atar kazanır.
  ... cska06
 9. 8.
  Ilk yarısı orta saha mücadelesi şeklinde geçen maç olmuştur. adana demir karşıyaka'ya nazaran biraz daha atak oynadı. Karşıyaka son 15 dakika oyunu kendi yarı alanında kabullendi.
  Adana demirspor'un ıkinci yarıda gol veya goller bulacağını düşünüyorum.
  ... turgut ozben
 10. 9.
  kalecinin çok amatörce çıkışıyla karşıyaka nın penaltı kazandığı maç.
  ... cska06