1. .
  Sözcük Avı Başlıyor! 8-14 Şubat tarihleri arasında, [[grt2]]'da yer alan anahtar kelimelerden en fazla sayıda bulan 3 kişiden biri olun, sevdiğinizle Sapanca'da muhteşem bir tatil kazanın!

  Aşağıdaki linkten ulaşacağınız sayfada yer alan anahtar kelimenin üzerine tıklayın, hem ilk kelimenizi bulun hem de ikinci anahtar kelimeye ulaşmak için gerekli ipucuna ulaşın.

  Ulaşacağınız sayfada yer alan anahtar kelimenin üzerine tıkladığınızda, hem onay kutucuğu açılacak ve bulduğunuz ilk anahtar kelime kaydedilecek hem de ikinci anahtar kelimeye ulaşmak için gerekli ipucuna ulaşacaksınız. Anahtar kelimelerin bazılarını ipuçlarıyla yönlendirileceğiniz sayfada kolayca bulacakken, bazılarını ise [[grt2]] içerisinde gezinerek aramanız ve herhangi bir ipucu olmadan bulmanız gerekecek. ipucu olmadan ulaşmanız gereken anahtar kelimeleri, hobi kulüplerimizin haber sayfalarında bulabilirsiniz.

  14 Şubat'ta son bulacak yarışmamızda en çok kelimeyi bulan 3 katılımcı, Sapanca Güral Wellness Park'ta iki kişilik unutulmaz bir hafta sonu tatili kazanacak.

  Haydi siz de hemen sözcük avına katılın, hem [[grt2]] sitemizi gezerken hobilerinizle ilgili daha fazla bilgi edinin hem de sevdiğinizle geçireceğiniz unutulmaz bir tatil kazanma fırsatı yakalayın!

  [[grt1]]
  -1 ... uludagsozluk
 2. .
  kelimeleri zor olan yarışmadır.*
  saçma sapan bir reklam. inanmayın efenim yaa...
  ... secret1907
 3. .
  tatil anahtar kelimesini bularak başladığım yarışma. allah güzel bir sevgili, evlilik, düğün, araba, ev keyword'larını da görmeyi nasip eder inşallah. çalışmalarım devam edecek.
  ... prof