bugün

(bkz: şişman kız)
midesizdir, ya da midesi varsa mide fesadi gecirecektir. Allah akil fikir versin.
yok artık dediğim kız. ona mide mi dayanır lan. bak duyunca bile midem bulandı.
yanlış yapmış kızdır. kıymalı börekle çay mı içilir ırzını siktiğimin salağı ayran içsene, derler adama.
öküzün mü hastalandı diye sorulması gereken kızdır.
midesiz falan değildir. büyük ihtimal sporcudur.
(bkz: akrep nalan).
mide yerine işkembesi olan kızdır, aksi halde o kadar yükü bir insan midesinin kaldırması beklenemez.
abi kız demişsin de bu camış.
olmayan kızdır.
ileride büyük olasılıkla gastrit olacak kızdır.
http://www.youtube.com/watch?v=sfwncWtF5IM

işte tam olarak bu kızdır..
Has Türk kızıdır. ( Genelleme. )
Günlerden mide antrenmanlı olduğu için 2 kg börek vız gelir hatta 1 kiloda baklava, dilber dudağı, saray burması, kadayıf gibi şerbetli tatlılar yer. Vicdan azabı da çekmez. Sonra da' Aşure kazanı gibi... ' Tabirini kullanırlar..
Kız değildir o aslandır.
50 kg civarıysa kaçırılmaması, evlenilmesi gereken kızdır.
görsel
kendine bi kamyon alip nakliyata baslasin.
50 kilo civarındadır.

(bkz: acımasız gerçekler)

hem erkek hem kadın yakın arkadaşım olan çift ile yanlarına sap olarak ben sınırsız pizza yemeye gittik bir keresinde. kadın benden 5 dilim fazla pizza yedi. boyu 175 cm kilosu 55 mi neydi en son. safinaz gibi neredeyse ama 10+ dilim pizzayı yutmasına engel değildi. o gün bugündür sol gözüm seyirir pizza gördükçe *
2 kg olmasa da yerim baya. helal olsun kızıdır ve kendisine saygı dahi duyarım. umarım yarışabiliriz...
Acıkmıştır.

görsel
kıymalı börek değilde pide olursa çok rahat yapabileceğim eylem.
aşkım ben bi makyaj tazelemeye gidiyorum.(3kilo sıçtı)
olum adamı batırır bu kız.
afiyet şeker olsun denilesi kızdır, ve ayrıca vejeteryen olmadığı için baklava ile ödüllendirilmelidir.
(bkz: ayı)
Sumo güreşlerine hazırlanıyordur.
Elleşmeyin!