bugün

bursa için zor olacak ama umarım mutlu sonla ayrılacağı maçtır..
gitmeyi düşündüğüm maçtır. bursasporun galibiyet alabilceğine inanıyorum.
bursalı sercanın manuya kendisini göstermek için kendini paralayacağı maçtır.
yine tribünde yerimi alacağım bir maçtır. ayrıca bursaspor'un bursa'da en az 1 puan alacağını düşündüğüm karşılaşmadır.
(bkz: zor ama imkansız değil)

edit: 1. tekil kişi eki.
avrupa kupalarına devam edebilmek için bursaspor'un kazanmaktan başka şansının olmadığı 4. maç. bu maç öncesinde bursaspor'un grupta golü de puanı da bulunmamaktadır.

başlama saati: 21:45
yayın: star tv
sunucu: muhtemelen ertem şener*

edit: emre tilev sunuyor maçı.
bursasporumuzu gururla tribünden seyredeceğim maç olacaktır.
tribünden seyredemesem de ekran başından gururla bursaspor'umuzu destekleyeceğim ve galibiyetle ayrılacağımıza inandığım maçtır.
bursasporumuzdan atak ve ataklar beklediğimiz, manchester united kalecisini olabildiğince fazla görmeyi hedeflediğimiz maç.
maçı tribünde izlemesi için efsane futbolcu maradona'nın da bursa'ya davet edildiği maç.

--spoiler--

Bursasporlu taraftarlar, Dünya Kupası maçları sırasında teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın atkı gönderdiği futbolun efsane ismi Maradona'yı Manchester United maçında tribünde görmek istiyor.

Taraftarların oluşturduğu bursasporluyuz.net sitesi Sağlam'a teşekkür eden ve "Bursaspor'un bir Şampiyonlar Ligi maçını izlemeye geleceğim"; diye haber gönderen efsane isme kenti gelmesi için çağrı yaptı.

Yapılan açıklamada, "Bursaspor'umuzun tüm dünyaya daha iyi tanıtılacağı böyle fırsatın kaçırılmaması için tüm Bursa ve
Bursaspor camiasını göreve davet ediyoruz" denildi.

--spoiler--

kaynak: htspor
önce fener çakar sonrada umarım çakmaz ama m.united çakar gibi.
Ferguson' un skor tahmini: 55-0 Bursa lehine olur demiş. Bursasporlu futbolcular bunu duyarsa gaza gelir belki. Belli mi olur.

http://www.sondakika.com/...-buyuk-kustahlik-2346620/
kale arkası açık tribünden izleyeceğim mücadele...
bursaspor umun kendine yakışır bir mücadele ortaya koymasını beklediğim maç. ama şu alex ferguson un gözünde bir anlık bir korku göstersinler bana. çok şey istemiyorum.

ah bir be buraya yazılanları sonrasında bir de sildirir mi bursaspor...* dualarımız seninle.
bursa sporun yenilmesi için varını yoğunu iddaa'ya yatıran gençlerin dua ederken söyledikleri cümlenin bir kısmı.
manchester united ın göçerteceği maç.
berbat geçen bir gün üzerine, bursanın galip gelmesini istediğimiz bir müsabakadır.
(bkz: bursa man utd maçına alt oynayan saf)
bursaspor'un uefa şansını devam ettirebilmek adına ne yapıp edip tam gaz oynaması gereken cl mücadelesi. ama şahsi fikrim zaten 7 puanı olan manu'nun maçı rolantide oynayarak açık beklemesi şeklinde geçecektir. büyük ihtimalle 2 bitecektir. umarım ben yanılırım.
8taştan sora 8ursa kelimesini kullanmaya başlayacağımız maçtır.
bursaspor'un şampiyonlar ligi'ndeki 4.maçı.
ayrıca rüyamda 2-1 manchester united'ın kazandığını gördüm. bursaspor golü 90+'larda atıyordu. *
bursaspor gol atmayı başaramazsa gruplarda 0 çekmeye bir adım daha yaklaşacağı maç. yedekleriyle manchester ın 2-3 sallayabilecek hırsı olacağını sanmıyorum.
sonuna kadar bursaspor'u desteklediğimiz maçtır.galibiyet halinde heykel-fomara civarlarında eğlenceler olması muhtemeldir.
manchester'ın bursa'yı yeneceği kesin olan maç.
akşam her zaman olduğu gibi tribündeki yerimi alacağım, bursaspor un gol ve puan ile buluşmasını temenni ettiğim mücadeledir.
gelebilecek bir galibiyet ne uefa nede şamp.lipi için birşey ifade etmesede, bursa spor ve türkiyenin birkaç gün gündemde olması demektir.. başarılar bursa..