bugün

seve seve kocaeli'nden kalkip katilinacak zirve.
(bkz: cok iyi dusunmussun)
katılmak isteyenlerin 27 ekim pazartesi gününe kadar zirvebox aracılığı ile ben de demeleri gereklidir. ona göre mekan ayarlanacak çünkü.

bu arada bu işi 20 kişi ile sınırlı tutmakta yarar var. yani ona göre hızlı davranmak lazım.
başlayacak vizelerden dolayı katılamayacağım zirve. etoo ile bol goller.
gebze/kocaeli den koşarak geleceğim zirve.
2 kasim'in pazar gününe denk geldiğini öğrenmem sonrası beni yıkan zirve.

(bkz: yıkarlar)
bir kez daha söylemek istiyorum. kesin gelecek yazarların önce ortam fasilitesine oradan da zirvebox'a tıklayıp başlıkla aynı isimde olan zirve başlığına girip ben de linkine basmaları gerekmektedir.

20 kişi olunca katılım duracaktır çünkü.
şenlendirmekten şeref duyacağımız zirvedir.
katılımcıların cemilflower'ın gelemeyecek olmasından dolayı aralarında eğlenecekleri zirvedir. yoksa fena halde yıpratırdım herkesi. *
mekan keyf game olacaktır. 10 masa ayarlanacak. hd tv'lerde hd olarak pes 2009 oynanacak. 3 saatliğine mekan bizim. 14.00 - 17.00 arası deliler gibi turnuva yapabileceğiz. ve bu iş için saatine sadece 5 ytl vereceğiz.

eliniz çabuk tutmanızda fayda var.
pes 2009 u indirtmiş zirve. merakla bekliyoruz.
son katılım gününü yaşayan zirve. katılıma göre ertelenecek ya da yapılacak. zirve başlığı altına ben de demeniz bekleniyor. ona göre kesin karar verilecek.

hayır o kadar atıp tutuyoruz. 20 tane ps oyuncusu çıkmazsa yazık lan bu sözlüğe.
sözlüğün pes den anlamadığını gösterme yolunda ilerleyen zirve. şampiyonun biraları da benden. e hadi artık.
20 tane pes oyuncusu bulunamadığı için iptal olan zirve. artık herkes evinde bilgisayara karşı takılsın. sosyalleşmek günah bize.