bugün

Günah soluyan ademoğluna ibret; nefes almayı bırakan. anlatmaktan ziyade anlaşılmak gayesinin tatminkarı. Yolculuğa çıkan, dönmeden arka bahçede vücut bulan. Sıradanlıktan sıradışılık yaratma ikliminde, Egodan olduğu kadar tevazudan da keyif alan.
hermafrodit yazar.
mezhebi geniş yazar.
beni geçer bu.
iltifatına mazhar olunması hakaret olarak addediliyorsa yapacak bir şeyi yok. Yazılarını ortalama zeka seviyesine göre yazar. Daha aşağısına inmez, umursamaz.
yobaz yazar.
Mekanı cennet akıbeti muamma. Şatafatın içinde yatıyor, yanlış yapıyor. Götüremeyeceğinden fazlasına sahip, mahçup.
Son halife olacaktı kaldırılmasaydı. Makam sevdası içinde yanıp tutuşuyordu oysa ki. Lider vasıflı yazar. Çok yazık oldu kendisine.
Atatürkçü yazar.
Fetullahçı yazar. Yakında abi olacak.
Göğüsleri diz kapaklarına değen yazar. Hala dekolte giymekten usanmadı.
fake yazar.
teknik olarak 2 ile tüm tek sayılar bölünebilir, tabi tam olarak bölünmezler o da ayrıdır. Matematiksel olarak olağanüstü bir olay değildir. Bir de yazardır sözlüğümüzde kendisi. Gelecek entrylerinde başarılar dilerim kendisine.
kendi nikisi altına yazdıklarını bir entari altına toplasa pek iyi edecek yazardır.
moderasyona çatan yazardır. kendi adı altına girdiği entrylerde bir garip. dikkatle okurken açıklamalarını "ben mesihim" yazacağını falan sanmadım değil hani. yazmamış ama garip bir kişilik olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. *
gay yazar.
3-5-7-9-11 ve bunların katları hepsi de 2 ile bölünüp sonuç elde edebileceğiniz sayılardır.

çok zekiyim pöffff.
Dubleks villasında, üstünde röbdeşembırı, elinde viski, ağzında purosuyla zengin peder bey rollerine hazırlanıyor. Geç çocuk yapıp, çatır çutur parasını yedirecek. Oğlu varoş fabrika işçisi kızları kirli bir mendil gibi kullanıp sokağa atacak, en sonunda fabrikatör fahrettin beylerin kızıyla evlenecek. fahrettin beyle şirketini birleştirip, servetine servet katacak yazar.
terliksi hayvandır kendisi.
eşsöz(:totoloji)dür.
Hakkında bu kadar araştırma yapılıp entryler girilince orgazm olduğunu düşündüğüm yazar. E kolay değil, kasıklara kadar uzanacak dil darbelerine göğüs germek. Bir orgazm vesilesi olan bu eylemi tatmanın her yiğidin harcı olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Her bir girisini dildo kabul edip sex machine kıvamında kendine yöneltilmiş vibratör addeden zihniyetin saldırılarına hedef olması gayet normal. Lakin bunun testosteron seviyesini artırması ilginç. Huyu kurusun, her objeden, durumdan nasiplenmesini biliyor. Teşekkürler haz dünyasında emin adımlarla ilerlememi sağlayan siz seviciler, kasıklarımı neşelendirenler, çok teşekkürler.
yazınsal ya da entelektüel* * mastürbasyon için kendi nick altını işgal eden, ona da laf sokarım, bak bu da hışmıma uğradı evet evet buyum işte gibi kelamlar sarfettiğini düşündüğüm, "hiçlik içinde sevişip varlık içinde sefalet" gibi şeklen leziz gibi gözüken* mana bakımından güdük kalan, ver bana ayarını ver bana ayarını dediğim yazar. Önce bir bulut kümesi gökyüzünde belirdi, ve şimşekler çakmaya başlayacak. Allahım sen koru.
Kendisi birgün yolda yürürken zeytinyağlı sarma kıvamında bir Atatürkçü gördü. Şehir tiyatrolarının en güzide komedyalarından birini sergiliyordu bu imitasyon Atatürkçü. Sonra ona ve onun köküne kibrit suyu döktü, elinden geleni ardına koymama heveslisi çakma Kemalist ona hücum etmeye çalıştıysa da muvaffak olamadı. Akabinde olayı gören ve imitasyon atatürkçü'yü 6 okun hizmetkarı sanan bir takım aldatılmış grup kendisine fetullahçı demeyi uygun buldu. O da tebessümler eşliğinde, mutlak doğrunun bir olduğu inancıyla aralarından sıyrılıp uzaklaştı. Arkasına da bakmadı.

Evinde oturmuş, purosunu yakıp, viskisini hazırlamıştı. Tam röbdeşembırını giyip şöminesinin başına geçecekken kapı çaldı. Bir de ne görsün; ben ettim sen etme hıçkırıklarıyla kapıda aman dileyen sahte Atatürkçüyü gördü. O kadar zavallıydı ki bir karıncayı bile incitemeyecek şahsı nasıl olurdu da onu içeri almazdı. Aldı da. ilk önce şöminenin başına götürdü, sonra eline bir viski verdi. Kafası iyi olan çakma insan ahlaksız sayılabilecek bir teklifte bulundu. O da garibandır, geri çevirmek günah olur düşüncesiyle yatağına aldı bir güzel tatmin etti. iyi niyetinden dolayı adı gay e çıktı. Hep iyi niyetliler kaybetti.

Yine birgün bir mecliste, çakma aydınların, seküler ulusalcı neo-nazi kırması bir güruhun sohbetine katıldı. Allah deyince ortalık ayağa kalktı, peygamber dedi. Birkaç kişi üstüne yürüdü. E kuran diyince buna dalmaya başladılar haliyle. Dayak yediği bir yana adı da yobaza çıktı.

Ama yine de yeteri kadar zevk yaşadı bu hayatta. Saolsun onu hiç yalnız bırakmayan birkaç arkadaşın ( çakma Kemalist gibi) sayesinde hiç canı sıkılmadı, hep bir orgazm sigarası yakacak kadar mutlu oldu. Buna da şükür dedi sonra.
Yalaka. Sözlüğe girdiğinden beri 3500 kişiye toplam 711286 mesaj atmış. Her gelene üstadım hoş geldin, umarım daha çok vakit geçirir, hasbihal eder piyer lotiden halici izleriz diğer gönül dostlarıyla birlikte demiştir. Bu mesajların büyük bir kısmını ise kendi yazdığı entrylerin artılanması için diğer yazarlara göndermiştir. Tabi bunu da kılıfına uydurarak yapmıştır. Önce seçilen kurbanın bir entrysi üzerinden mesaj atmış akabinde abi bak ben de bunu yazdım naçisane riyakarlığıyla entrylerini artılatmıştır. Üslubu çok naif, hoşgörüsü yüksek bir yazardır. Muhatabı yazarların ona ısrarla sen diye hitap etmesine rağmen üslubunu bozmamış ve herkese siz diye hitap etmiştir. Böyle de bir yazardır işte. Nezaketin doruk noktası, hoşgörü iklimlerinden süzülen bir rahmet deryasıdır.
Komünisttir kendisi. Marksın öğretileriyle leninin uygulamalarıyla hayatını harmanlamış animal farmın en güzide domuzlarından birisi olmuştur. Bu yüzden herkes eşit ama bazıları diğerlerinden daha eşit(!) demiştir. Staline hep kızmıştır, o mükemmel adamın(Lenin) nefretini kazanmasına hep müstehak görmüştür onu.

Parasını insanlar için harcayan bir adamdır. Yarısını öğrenciler için diğer yarısını da vakıf gureba hastanesi döner sermayesine bağışlamıştır. Böylelikle hem yardımseverlik hususunda başı çekmiş hem de riyakarlıkta zirveyi kimseye bırakmamıştır. Fordun servetinden şikayet etmiştir ilk arabaya binen de kendisi olmuştur. Bilgisayar başından kalkmamasına rağmen bill gatesden daha bedbaht bir adam yoktur onun nazarında Bir de beyoğlunda ayağında conversiyle komünist bildiri dağıtmıştır. Serbest piyasa ekonomisine, kapitalizme o denli karşıdır. Bir neferdir bu yolda kendisi.