bugün

şüphesiz ki itibardan asla tasarruf etmeyen asrın liderimizdir.

sayın ümmet başkanı, Ayaş'ta hayvancılıkla uğraşa Bekir Dikmen ve ailesine iftara giderken 2 helikopter ve halkın vergileri ile yürüyen onlarca lüks araçtan oluşan konvoy ile gövde gösterisi yapmış.

videolu kaynak.
https://twitter.com/aykir...tatus/1390267335676764161

insan bu görüntüleri izleyince gurur duyuyor gerçekten.

vergilerimiz nasıl harcanıyor, çok şükür. bu saltanat yerine vergilerimizle aşı temini yapılsaydı napardık? iyi ki aşı almayıp böyle yerlere harcıyorlar vergilerimizi.

ben mutmain oldum arkadaşlar, siz de olun lütfen.

bu arada konu dışı bir bilgi ama şu aşağıdaki fotoğrafta 2 devlet başkanı, 2 de maliye bakanı var.
görsel

fotoğraftaki maliye bakanlarından biri bugün tutuklandı, diğeri aylardır kayıp.

selam ve duva ile.
Beyt ül malı yağmalayarak elde ettiğini sandığı sözde itibardan bir kuruş bile tasarruf etmeyen Böyük liderdir.
Seni bindirmedi diye mi içerlendin?
görsel
toplu iftarı yasaklamıştır kesin. araştırmanızı öneririm.
Kefeni ile yola çıkmış Allah'tan başka kimseden korkmayan bir siyasetcidir.mazallah birde korksa ne yapar acaba.
Yakışır dünya liderimize...

Helikopter yetmez, A400 nakliye uçağı ve F16'lar da eşlik ederse itibarı daha iyi olur kanaatindeyim.
günde elli davete icap etmek zorunda kalan rte nin
zamandan tasarruf yapması olayıdır. koskocaman
reisi cumhura helikopterler feda olsun. evet..
Haram olsun.
Haram olsun.
her akşam tepemizden helikopterler geçiyor anlam veremiyordum amaç ne diye. bu konuyla alakası var mıdır acaba.
Erdoğanı savunacak değilim ama ben cumhurbaşkanı olsam daha gösterişli giderdim. En üst makamdasın elimde imkan var niye 5 helikopterle gitmeyim ki.
yerli ve milli iftadır. siz ne anlarsınız aq.
solotürk'u göremeyince biraz eksik olduğunu düşündüğüm konvoy bence o da dahil olmalı, adam dünya lideri yahu.
Konu, zamandan tasarruf etme olayı ise, F16 ile gitmelidir.

Fiyuuuuvvv, hoooooppp geldin bile!
Bir hırka, bir hurma, bir helikopter...

Yok yav. serin hikaye çıkmaz buradan.
Ayıp ediyorsunuz beyler istese 40 savaş uçağıyla gökte gösteri yaptırır öyle gider.

Bence gayet mütevazı.
milletin rızkıyla gününü gün eden liderdir.

https://onedio.com/haber/...alanan-5-unlu-sima-538896
Bırakın şu peygamberimiz, halifelerimiz bir hurmayla karnını doyururlardı dünya malına tamah etmezlerdi yalanlarını. Doğuda orta asyadan batıda atlas okyanusuna dayanan koca bir imparatorluk kurmuşlar futuhatla, mal paylaşımı için ayet indirmiş okumaz mısınız? adamların ellerine akan ganimetin haddi hesabı yok. elbette kendini böyle bir geleneğin içinde gören ümmet liderimiz de her türlü şatafatı kendine hak görecek, şaşırmayın peygamberinin izinden gidiyor kendisi.