bugün

aha şu saatten sonra cumhur ittifakına oy verirsem.. şu mübarek günlerde yedi sülalemi....

açık ve net evet.
6 mayıs 2019 ysk kararıyla gerçekleşecektir.
cehapeli kardeşlerimin akdeniz sahillerinden izleyeceği seçim olacaktır.
hep tanesinden verme, biraz da suyundan koy...böyle zevkli olmuyo.
hukuksuzluk örneğidir.
(#41403043) ekrem imamoğlu mazbatayı almadan 1 gün önce yazmıştım. hala aynı fikirdeyim. böyle bir seçim söz konusu değil. ret kararı çıktıktan sonra seçim yenilgisini ysk'ya yıkmaktan başka bir şey değil.
en az 100 bin oyla imamoğlu kazanır.
Akp’nin kurulduğundan beri yapılan tüm seçimler ve referandumlar da tekrar edilsin,ben varım sen de var mısın pek mümin kardeşim.
" tc " yi tekrar indirmek için mi ?
Olmayacak seçimdir.
Ha olursa musamere şeklinde tiyatro gibi birsey olur.
Herkes sonuçlarina katlanır.
Halk bir kıvılcim bekliyor.

Bu arada binali beyefendinin dötü yeni bir seçimi kaldırmaz. Bu secimi zar zor bitirdi adamcağız.
hile yaptığımızı anladı reis galiba.

görsel
OLMAYACAK SEÇiM. bir de tarih vermiş ibişler.

neyse siz artık alışmaya çalışın atatürk fikirlerine. bundan sonra böyle.
gerçekleşmeyecek seçimdir. dün cumhurbaşkanını televizyonda gördüm kardeşim "sandıktan çıkana saygı göstermek zorunda abd" diyordu. venezuella için söylüyordu tabi ama orada sandığı işaret edip bizdeki seçimde sandıktan çıkanı kabul etmeyecek kadar şey değildir herhalde. şey işte. değildir dimi ? neticede dün söyledi daha oğlum. yalakaları neyse hadi ama adam 81 milyonun "tarafsız olmak zorunda olan" ama aynı zamanda "partili" cumhurbaşkanı neticede. lan şu sistemi dünyanın başka yerinde gündeme getirseniz deli diye akıl hastanesine yatırırlar adamı ama bizde yüzde 52 evet dendi. neyse ya anlat anlat kendin dinle bunlar kendi mevcut akılları ile olayın saçmalığını göremiyorlarsa sen ansiklopedi ebatında kitap yazıp anlatsan neye yarar * he dayı he tekrar edilecek. 31 marttan beri kaç tane suriyeliye vatandaşlık verildi, istanbula yerleştirildiler bir araştırılsa keşke.
görsel
demek ki maaşlar daha kesilmemiş...bunlar yazdıklarını, belli bi merkeze gönderip "ben görevimi yaptım, hani paralar?" diyolarmış.

maaşlar kesilince bunlar da kesilir.
https://www.youtube.com/watch?v=NUvZa6jzpWg
Ak çomarlar hayal görüyor seçim 2024 te.
görsel
Olmayacak seçimdir, seçim beş yıl sonra...
altaylıyı övüyor muyuz gömüyor muyuz karar verin ona göre şeedelim.
alo fatih dün köşesinde istanbul seçimlerinin tekrarlanacağından ve okullar kapandıktan sonra yapılacağından bahsetti. ilkeli fatih'i bilenler bu yazıyı kendi inisiyatifiyle yazmadığını, bu yazının kendisine yazdırtıldığını tahmin etmekte zorluk çekmez. Seçimleri iptal edebileceklerine düne kadar pek ihtimal vermiyordum. imamoğlu seçimi yeniden rahatlıkla kazanır dediğinizi duyar gibiyim bence de -adilane bir seçimde- öyle olur. lakin ikinci defa kaybedecekleri bir seçime girerler mi(?)
yeniden seçim falan yapılmayacak.
Seçim demek masraf demek evet ama binbir türlü yolsuzluk yapan bi parti bu masrafı düşünmez. Sonuçları düşünür. iyi bir tezgah kurulmadıkça bu rezil seçim sayımları yüzünden imamoğlunun hakkını teslim etmeye hazır bi %10luk seçmen var.

Yinelenen seçimde imamoğlu ezer geçer siker atar. Koca milleti çocuk sanıp kandırmaya çalışıyorlar 1 haftadır. Akp kendi eliyle geleceğin siyasetçisini yarattı bile. Seçim yinelemek, geleceğin cumhurbaşkanını belirlemek olur.
bunu isteyenin kenarda ya çok kuvvetli doları vardır veya süzme geri zekalıdır.

kazananı kim olursa olsun piyasalarda yıkım getirecek seçim olacaktır.
ısrarla gerçekleşmeyeceğini düşünüyorum. akp bu seçimi kaybettiğinin gayet de farkında. Seçmeni de farkında ve çoğunluğu ekrem imamoğlu'nun hakkını veriyor. siz burdaki trollere bakmayın. böyle bir riski alabileceklerini sanmıyorum.

seçim demek masraf demek, belirsizlik demek. ekonominin durumu malum ve s-400 gibi bir gündem var. şuanki durum "şahin" seçmenini mağlubiyetten kaçırmaktan başka bir şey değil. "biz kazandık da hileyle elimizden aldılar, biz hala çok güçlüyüz" demeye çalışıyorlar.

ayrıca muhalefetteki bu ezikliği de anlamak mümkün değil. tabiri caizse söke söke aldığın bir seçim var ve hala kuytu köşelerde "istanbul'u yedirmicekler ağbi yaa" tarzında ağlıyorsunuz. tam da akp nin istediği şey bu zaten.

neyse uzun lafın kısası istanbul büyükşehir belediye başkanı ekrem imamoğlu olmuştur. yeniden seçim falan mümkün değildir.
güncel Önemli Başlıklar