1. 1.
  az önce severek takip ettiğim bir youtube kanalı olan, (bkz: fit yemek) kanalının sahibinin basına geldiğini öğrendiğim olay. olayı tam anlamıyla kendi ağzından anlattığı youtube videosu https://www.youtube.com/watch?v=YIFwQoEghgM+ ve halihazırda açılmış olan ekşi sözlük başlığından da https://eksisozluk.com/2-...ada-rezaleti--5773966?p=1 takip edebilirsiniz.

  olay kısaca şöyle; bu arkadaş bir kamera siparişi veriyor hepsiburada.com üzerinden ve sipariş biraz geç gönderiliyor, buraya kadar normal karşılanabilir ama sonra yanlış kargo gönderiyorlar ve satıcı firma arayarak çalışanlarının hata yaptığını ve ürünü iade edebileceğini daha sonra tekrar sipariş verebileceğini söylüyor ama dolar kurundaki farktan kaynaklı olarak 2000 tl kadar fiyat farkı oluşmuş kamerada.

  günümüzde internet üzerinden alışverişlerde akla gelen ilk site hepsiburada.com, fakat onlarda bu durumda satıcı firmaya yaptırım yapamadıklarını söylemişler. gerekli işlemleri zaten başlatmış bu arkadaş ama bu tür olaylar her yerde paylaşılmalı ki bu tür durumlar daha az yaşansın.
  1 ... sage mode
 2. 2.
  Eğer hepsiburada'nın kuralı ise adam suçlu değil. Ama adam vicdanlıysa telefonda uzlaşarak belki işi halledebilir. Ama bu gerçekten rezalet yani. Onlarında değişim talebi diye bir şeyinin olması gerekir yani.

  Bu arada hepsiburada'dan hepsiburada satıcısından apple ligthning to usb kablo aldım. 2 ay kullandım, kablo şarj etmedi. kablonun giriş noktaları çıktı. ardından tamamen usb ve şarj ucundan ayrıldı. sırf 20 tl ucuza getirecem diye hepsiburada'dan almayın. Ha birde türkçe dublaj uncharted 4 sipariş verdim. oyun türkiye'ye göre dili cdye tanımlanmadığı için türkçe dublaj gelmedi ve iade almadılar. Ama hala bana gittigidiyor'dan daha kullanışlı geldiği için genelde hepsiburada kullanıyorum.
  ... resense