bugün

buralar karışacak vaziyet alın.

edit: buralar derken ortadoğudan bahsediyorum tabi.
Kumar şehrinde bi adam cinnet geçirip sağa solla ateş acmış. Henuzcok sayida yarali var deniyor ama durum karmaşık olduğu için henüz mağdurların vaziyeti tam bilinmiyor.

duzeltme: enrtryi revize ediyorum müzik festivaline saldırı var deniyor şimdi, yani ışid olabilir.
Şuan için gelen bilgiler arasında en az 2 ölü, 24 yaralı olduğu ve saldırganın kaçmış olabileceği ihtimali varmış.
58 kişinin hayatını kaybettiği saldırıdır.
http://www.ntv.com.tr/gal...%2cVEuQ5EpIiUSP4sseDU8W9A
http://www.ntv.com.tr/gal...dg/dnLOqXQtI02G3j-cib1NYA
bireysel silahlanmanın abartıldığı ülkede olandır. e sen sıradan vatandaşa otomatik saldırı tüfekleri de dahil olmak üzere polis ve ordu birimlerinde olması gereken silahları ruhsatla peynir ekmek gibi satarsan, o silahları sattığın adamlardan biri de bir gün kafayı kırıp bir binanın çatısına çıkıp milleti tararsa şaşırmayacaksın aga.
Aklıma istemsizce 1 Mayıs 1977 olaylarını getiren olay.

Hayatını kaybedenlerin ailelerine sabır, hastalara şifalar diliyorum.
ABD sen bir orospu çocuğu olsan da vatandaşların masum.

Edit: neden diyenler oldu oha aq, neden olacak intercontinental oteli..

Aman neyse yok bir şey.
terörün dini , dili, ırkı, mezhebi olmaz.
(bkz: manyaklarıyla meşhur yöremiz amerika)
bundan yine rte nemalanır.
kendileri rahat yaşayamayan müslümanlar başkalarının da huzurunu bozuyor.
Katliamı yapan abd li bir psikopat ama hemen islam sövücüler doluşmuş başlığa. Ananızdan babanızdan utanın sik kafalı ateistçikler sizi.
Yazik, serefsiz cikarci devletlerin gunahini olaydan bagimsiz bihaber vatandaslari cekiyor ona uzuluyorum.
saldırı vegas gangasteri tarafından gerçekleşmiştir.
Türkiye nin yerinde olsam Amerika ya gitmemeleri için vatandaşlarımı uyarırım Amerika güvensiz bir ülke.
Terör ülkesi oldu çıktı.
amerika terör karşısında sessiz ve atıl kalan bir ülke değil. pts yüzünde cinnet geçiren bir eski asker dahi olsa olayı işid'e bağlayıp pyd ye yaptıkları silah yardımlarının ne kadar önemli olduğunu destekleyeceklerdir.
Yada amerika gündemini değişitirmeye çalışıyorlardır.
hristiyan terörizminin bir sonucudur.
yeşil soğan gazı kullanılmıştır.
Olay sonrası Trump Ortadoğu’daki operasyonları artıracağını söylüyor.
- kimsede demiyor ki ağa bu saldırgan ya koreli ise?

Fakat saldırıyı 64 yaşındaki Stephen Paddock'un gerçekleştirdiği açıklandı. Derdin neydi stevvv
Bunu hemen bilmem ne saldırısına bağlamak saçma. Çünkü ABD evvelden beri cinnet geçirip onlarca kişiyi öldüren saldırganlarıyla tanınır.
abd'nin vatandaşı ne yapsın başındaki siyasiler terörizmi destekliyor diye ölsünler mi ? Bu saldırıya sevinenlere acıyorum. Terörün dini dili ırkı olmaz.
Donald Trump'ın Amerika da istenmesinin yankıları işin doğrusu bu boyuta kadar geleçeğini sanmıyorum. Görünen o ki Bu saldırı ABD'e içinde iç huzursuzluk çıkarıp Trump'ı devirmenin bir başlanğıcı olabilir.
pkk'ya silah vermeseler üzülürdüm. iki yüzlülük yapmayacağım, benim mehmetçiğim daha kıymetli.
Bence Las Vegasta ki 50 masum insanın ölümüne yol açan yerel (Amerikalı) saldırgandan sonra bir çok kitlesel ölüme sebep veren A.B.D vatandaşlarına seyehat sınırlaması getirilmeli. Amerikan uçaklarında elektronik eşya alımı da yasaklanmalı...!
10 yılda 300.000 kişinin silahlı saldırı ile can verdiği Amerika'da sivillerdeki toplam silahın 300 milyonu adet olduğu bildiriliyor. Bu çılgınlık ve sapkınlığa tüm Dünya derhal önlem almalı...!!
Hükümetler vatandaşlarını kesinlikle uyarmalı...!!
daeş'in resmen üstlendiği saldırı.

http://www.haber7.com/ame...saldirisini-daes-ustlendi
güncel Önemli Başlıklar