1. 1.
    resmi olmayan bilgilere göre, bu sabah izmir şirinyer'de merkezi bir mekan olarak bilinen tansaş alışveriş merkezi önündeki olan patlamadır.
    ... simsiyah
  2. 2.
    çöp bidonundaki bir bomba patlamış ilk bilgilere göre. 3 yaralı var.
    ... yozishanko
  3. 3.
    saat 07:50 gibi gerçekleşen patlama. 2 yaralı var.

--spoiler--
    http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=271962
    --spoiler--
    -1 ... simsiyah
  4. 4.
    yine resmi olmayan bilgilere göre az önce yine şirinyer'de vakıfbank şubesinde patlama yaşandı.

(bkz: neler oluyor)
    ... simsiyah
  5. 5.
    bir değil iki patlama olmuştur. birincisi 07:40'da, ikincisi ise 11:00'de olmuştur. ikinci patlama bizim evden duyulmuştur. bir ölü iki yaralı vardır.
    ... tavukbalikkellebunlaryenirelle
  6. 6.
    http://www.milliyet.com.t...07/10/02/son/sontur09.asp daki haberin tanımladığı başlık olmak ile beraber izmirli öğrenci olarak hayatımdan şüphe duymamı sağlayan olaydır. bugün sabah oradan geçen ben de olabilirdim diye düşünüyor insan.
    ayrıca bu eylemi yapan soysuzlara, diyecek laf, edecek hakaret, gösterecek yol da kalmadı. piyon gelmiş, piyon gidiyorlar. sonumuz hayrola..
    ... pideci
  7. 7.
    bu soysuzlara artık söyleyecek söz kalmadı, kimin kıçını yaladıkları zaten belli, nasıl bu kadar salak olabiliyorlar bunu anlamaya çalışmaktan zaten geçtim, sadece ne zaman gerçekten bunların kökünü kurutmak için birşeyler yapılacak veya yetkililerin keyfinin yerine gelemesi için daha kaç can lazım bilemiyorum.
    1 ... africa
  8. 8.
    şirinyer!de okul servisini bekleyen kız arkadaşımın arayıp, gözlerinin önünde birisinin çöp kutusunu açmasıyla çöp kutusunun patladığını ve adamın kolunun koptuğunu ağlayarak anlattığı olay. ölen birisinden de bahsetti fakat bu aynı kişi miydi yoksa başkas ımıydı, ağlamasından fırsat bulup da anlayamadım. kızcağız belki iki adım geride olduğu için şanslıydı fakat burada bile fırsatını bulup da bölücü konuşmalarıyla etrafa düşünce özgürlüğü saçan yazarlardan birisiyle gerçekten karşılaştığım anda hepsi için çok şanssız bir gün olucak.
    1 ... tenpura
  9. 9.
    bu gün sabah ve öğlen gerçekleşen patlamalar. ilki şirinyer menderes caddesi tansaşı önünde ilki çöp bidonu yanına bırakılan bir torbayı çöpe atmak isteyen bir temizlik görevlisinin elinde, ikincisi oraya yakın bir dükkanın önüne bir motorsikletten atılan bombanın patlamasıyla olmuştur. ilkinde temizlik görevlisinin kolunun ve bacağının koptuğu ve iki kişinin de yaralandığı, ikincisinde bir bayanın öldüğü ve üç yaralının olduğu söylenmekte. lanet terörü bir daha kınıyor ve bunu yapanlara bütün nefretimle küfrediyorum.
    ... ditty
  10. 10.
    (bkz: 2 ekim 2007 izmir buca bombali saldiri)
    ... cappucino