1. 1.
  Yeni Zelanda' da cami saldırısını öven mükemmelliğindayanilmazhafifligi ve no ceilling nickli iki yazar çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanmış.

  "Denizli il Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, geçtiğimiz hafta Yeni Zelanda'nın Christchurch kentinde bulunan 2 camiye düzenlenen ve 50 kişinin hayatını yitirdiği terör saldırısını övdüğü iddiasıyla no ceiling kullanıcı adına sahip Ekşi Sözlük yazarını incelemeye aldı."

  " 24 yaşında E.A’nın kimliğini belirleyen ekipler, şahsın evine bir operasyon düzenlediler ve E.A’yı gözaltına aldılar. Emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından nöbetçi mahkemeye sevk edilen E.A, terörü övdüğü gerekçesiyle tutuklanarak cezaevine gönderildi. Daha önce yine bir Ekşi Sözlük yazarı hakkında Yeni Zelanda’daki terör saldırısını övdüğü gerekçesiyle Alanya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından gözaltına alma kararı çıkarılmış ve şahıs, çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı. "

  Kaynak :https://www.webtekno.com/haber/amp/65215
  3 -1 ... urlaliimam
 2. 2.
  ohh yapıştır.
  1 -1 ... serdarsl06
 3. 3.
  tacitturn hakkında yaptığım şikayetin ardından yılların yazarı bir daha ortalarda görünmemişti. demek ki polis gerçekten çalışıyor.
  1 -1 ... masklavi
 4. 4.
  Olum bunlar cani lan. Hani ancak bi teröristin ölmesi için dua eder insan. Niye kalkıp da masum insanların daha da ölmesini diler de o pisligi destekler ki?Akıllanırlar artık içerde kuş beyinliler.
  3 -1 ... plane of wings
 5. 5.
  camide ibadet için bulunan masum insanların öldürülmesine şak şak yapacak kadar cani kişiliklerdir. aynısını türkiye de olmasını temenni edecek kadar haysiyetsizlerdir. kısaca yavşaklardır.
  1 -1 ... donjuan5
 6. 6.
  Darısı tüm iftiracı aktrollerın ve islam düşmanı olanların başına.
  ... urlaliimam