bugün

Yumurta yeme sayisina bir kapali aralik verilmemistir, yumurta yeme sayisi x olmak uzere x>2,

Ortalama mide hacmi 1 L
Ortalama orta buyuklukte bir yumurtanin sivi hacmi 43 ml

Bu kisi teorik olarak bir oturusda 23.2558139535 yumurta yiyebilir,

Her yumurtaya ayrilan yeme suresine 5 sn diyelim

116.279069767 saniyede, yaklasik 2 dakikada bu yumurtalarin hepsini yiyebilir.

2 dakika icindeki ortalama midede kaybedilen sivi hacmini hesaplayalim

Ortalama akiskan bir besnin midede kalma suresi 25 dk olarak hespalanabilir.

Boylece 0.08 lik oranda bir yumurta ince bagirsaga aktarilmistir. O zaman:

1.86046511628'lik hacimde bir yumurta ince bagirsaga aktarilmistir, bununla birlikte bulacagimiz son sonuc bu kisinin bir oturusta

25.2558139535 adet, orta buyuklukte bos bir mideyle 2 dakika icinde yiyebilecegi yumurta sayisidir.

Alt degerimiz 2, ust degerimiz 25.2558139535 ise

2<x<25.2558139535 yumurta yeme araligidir,

Baslik " 2.0 ila 25.2558139535 arasinda haslanmis yumurta yiyen insan " degistirilmelidir, hatalidir.
Midesizdir bence.
Midesi bozuk gibi osurmadan önceki eylem.
Sporcu çevik bedenimi beşten aşağı besleyemem. Haliyle üzgünüm bana insan gözüyle bakmıyorlar.
body building yaptığım için bi oturuşta 6 yumurta yediğimde oldu.

senin bizi midesiz olarak görmen normal, tabi proteinle beslemek zorunda olduğun 42 cm'lik bicepslerin yok.

o yüzden kafana takma, ekmeğe reçel sürüp ye, keyfine bak.
4 yumurta ile kahvaltiyi geçiştirmeden günlük protein ihtiyacımı karşılayamam. Kilom da yok formumu koruyorum 4 haşlanmış yumurta ile. Spora başlayınca da işime yarayacak depoladığım proteinlerim. Canım proteinim benim.
Yarasın tosunuma. Ben 2 den fazla yiyemen.
3 haşlanmış yumurta yemeyi amma da abarttınız. Haşlanmış yumurtadan kimse ölmedi.
atmosfere zarar verecek olan insandır. kapalı ortamlarda çok uzun süreler beraber kalmamaya gayret göstermek lazım. yumurta iyidir hoştur ama bir de hayatın gerçekleri var.
Ciddi vücut çalışanların spor diyetlerinde sabahları 6 yumurta yediklerini görmüştüm.