1. 1.
    Başkasının hakkına saygısı olmayan şov müslümanının kocaeli'de bir dinlenme tesisinde şehirler arası otobüste yaptığı şebeleklik.
    Otobüs mola yerinde durmuş, mola bitmiş herkes otobüse binmiş bunun aklına birden namaz gelmiş.
    Içinde yolcu dolu otobüsü bekletip namaz kılacak.
    Bir de mescidin önüne çek diyor.
    Tabi şoför ve muavin gerekli cevabı veriyor, bunu otobüsten indiriyorlar, eline de bavulunu veriyorlar "hadi yallah amk çomarı" deyip basıp gidiyorlar.
    http://alkislarlayasiyoru...otobuste-namaz-tartismasi
    40 -9 ... tengir budun
  2. 2.
    Kusura bakmayın ama adam haklı müslüman bi ülkede yaşıyoruz.
    11 -46 ... ruskekosu
  3. 3.
    dini amaç değil artaç olarak gören zihniyetin son ürünü.
    14 -1 ... hasmet ibriktaroglu
  4. 4.
    kemalist comarlari kizdirmis bir istek.
    4 -22 ... dr harleen quinzel
  5. 5.
    Şovmen orospu çocuğu ya.
    Ezeceksin bu gibi sürüngenleri.
    Jandarmayı arayacakmış bir de.
    17 -3 ... insan olmaya ceyrek kala
  6. 6.
    Ne var yani 2 dk amk.
    3 -7 ... kendinesizofren
  7. 7.
    zulüm gördük kardeşlerim, ibadetimize bile izin verilmedi diye salya sümük ağlamazlarsa neyim.

mağduriyet iddiası bir yobaz geleneğidir. bir yobaz takkıyesidir.
    10 ... noxeca
  8. 8.
    doğu,günydoğu,iç anadolu ve karadeniz otobüsleri namaz molası veriyor. buralarda namaz kılmak isteyeni otobüsten atan firma duymadım. böyle yaparlarsa ciddi yolcu kaybı yaşarlar.
    3 -9 ... exscalibur
  9. 9.
    Söyleyeceğim şeyin islam ile hiçbir alakası yok, aynı kişi hristiyan, Yahudi Vs de olabilirdi.

Ben gerçekten mecbur kalmadıkça, gerekmedikçe yapılan kavgaya karşıyım, ama şöyle bir çomarı suratını dümdüz edene kadar dövmeyi nasıl istediğimi anlatamam. Onlar o dilden anlıyor çünkü, başka bir yaklaşımla işin içinden çıkamıyorsun, nezaketle çözmeye çalıştıkça daha da pislikleşiyorlar.
    7 -1 ... utraya mokri
  10. 10.
    Seferiliğin ne olduğunu bilmeyen çomar hareketi.
    9 -2 ... alkolik oldum