bugün

93.dk 1-0 bjk önde.
95.dk 8taş 1-0 önde.
görsel

galatasaraylılarda son durum.
frikik çıktı 6s frikik atacak 96.dk.
beşiktaşın boruyu döşediği maç.
frikik kaçtı maç bitti 8taş kazandı 6s kaybetti.
son yıllarda sadece beşiktaş derbileri tat veriyordu, şimdi o da bozdu. şu an 3 büyüklere büyük demek bile saçmalık.
Beni kesmeyen 1-0 beşiktaş galibiyetiyle sonuçlanan maçtır.

Bulmuşsun böyle aciz takımı 4-5 golden aşağı bırakmayacaksın.

Adettendir; yine koyduk mu?
VAR olmasa Galatasaray Aralık’da şampiyondu.
Beşiktaş ın ilk en net gol pozisyonunun 90+4 de caner ile olduğu maç. Penaltı olmasaydı ki penaltı penaltıydı gol olmayacak maçtı.
galatasaray kenetlendikten sonra maç kazandı mı hiç?
görsel
Beşiktaş'in ezeli rakibini yenerek puanları eşitlediği maç olmuştur.

Maç sonu sevinçlere bakınca insan Beşiktaş liderliğe yükselip puan farkını 6'ya falan çıkardı zannediyor.

Neyse Aralık'ta sevinen Mayıs'ta ağlıyor şimdilik eğlenin bakalim.
galatasaray teknik ekibi sokaklara çıkıp banka atm si tekmelemeye, etrafa molotof sallamaya başlarsa şaşırmam.

yahu sabaha kadar maç oynansa kaç yazar. fark yemediğinize dua edin. bir kerede yenildik deyip oturun aşağı.
dün kız evinde kına gecesi, bugün erkek evinde düğün.
ben beddua ederken rahmet kapılarının açık olduğunu kesinlikle anlamış bulunduğum maç.

takım tutmuyorum ama öyle güzel beddua ettim ki, adamlar hem maçı izleyemedi hem de yenildiler. teşekkürler.
sarışına koyduğumuz maçtır. hıçkırık sesi duyuyorum gençler ?

(bkz: sen ağlayadur aslanım ben sana hep yaslarım)
maç öncesi kına gecesi yapan kız tarafı maç sonunda yüksek yüksek tepelere kız vermesinler ile ağlıyor.

Stat bey çok güzel kapak yaptı yalnız.
sen siyah beyaz hayatınızı renklendirmeye geldik dersin beşiktaş hayatını karartıp gönderir.
Geçen sene federasyon fikstür, mhk hakem kayırmaları, sözde medya algı yönetimi ile şampiyon yapılan, onun öncesinde de 8-0 ankaragücü kör gözesi dahil dört defa şampiyonluğumuzu çalmış takım ve komple yardakçılarının hakkıyla yenildiği maç.

adaletsiz, kayırmalı sistem dip dalgası ile bundesliga'da ve süperlig'de mecburen değişmeye başlıyor ya, insan başka adaletli bir dünyanın mümkün olabileceğine inanıyor bir an. perşembe uefa ligi maçı oynayan iki takımın maçı da pazartesine konulmuşken, sırf yorgun beşiktaş'a çelme takmak için pazartesi yerine bugüne yerleştirilen maçta alınan galibiyet için gelsin. çok yaşa kara kartalım! ne güzel demiş hafizi şirazi; ''ben kaderin çemberini çevirmem. eğer istediğim yönde dönmez ise onu yok ederim.''
Redd- Falan Filan ''ben böyle güzelim falan filan'' https://youtu.be/bR0mmaljRV8

not:dünya tarihinde hakemden gol yemiş tek takımın, serbest vuruşu göz göre göre smaçla çıkartılmış takımın, hakkı yeten'in, şeref bey'in, süleyman seba'nın, sergen yalçın'ın takımının BEŞiKTAŞ'ın şerefli taraftarı .
Söyledigim gibi beşiktaş kazandı.

Daha iki gün önce norveç'in tanrı'nın bile unuttuğu bir şehrinde, kötü saha ve hava şartlarında geri dönüş yaparak kazanan beşiktaş orta alanda net üstündü ve maçı kazandı.

Son dakikada 2-3 olacaktı neredeyse.
Atiba vs. Girince biraz düştük; ama o kadar da olur. Takım yorgun.
Vida nin eline çarpan top ile ilgili 2. senaryo: top vida nin eline çarpmadan doğal yolunu izledi ve gs li oyuncuya gitti orta yaptı ve gol oldu. neye göre avantaj kime göre avantaj. Kime göre penaltı kime göre değil.
Fatih terim'in fenerbahçe maçını 2-0 dan 2-2 ye gelmesini hazmedememesi yüzünden kaybettiğimiz maç.

Fenerbahçe maçında bok gibi top oynat takıma, bala göte 2 tane gol at, sonra 2-2 ye gelince sağa sola saldır, oyuncuların kart görmesine zemin hazırla vs vs.

kimse kusura bakmasın bugün yaşanılan tüm kötü günlerin sebebi fatih terim'dir.

Sen galatasaraysın, ne ara penaltılardan beraberlik yakalamaya çalışacak kadar muhtaç bir takım oldun dön bir kendine bak.

terim denilen kişiden galatasaray ne zaman kurtulur bilmiyorum ama 3. haftasında yabancı td'leri itin götüne sokan medya olduğu sürece kurtulamayacak gibiyiz bu adamlardan.
Tff sezon sonuna kadar g.saraya nefes aldirmayacak bu artik cok belli oldu. Bu satten sonra g.saray zor penalti alir.. ha o da futbolcumuzun ayagini eline verseler onuda bi VAR a bakip gelelim derler...
son 7 lig maçında 5 kere patakladığımız kediciklerin ağladığı bir başka maç.

5g
1b
1m
güncel Önemli Başlıklar