bugün

Kayseri bu sene ters. Berabere bitmesi muhtemeldir bu yüzden.
Kayserispor Fenerbahçe hariç kimseye top oynamadığı için gene güzel yatış olacaktır. Evet.
Bu kötu dedigimiz Besiktas kayseri yi yenerse doludizgin denilen feneri altına alacak.evet.
3 tane çakacağımız maçtır. evi arabayı basın, skor veriyorum. iyi ganyan verir.
kırılma maçları genelde stresli geçiyor.

neyin kırılması?

ligin şeklini değiştireceği için, çok eleştirilen beşiktaş ın fenerbahçe nin ligdeki sıralamasının üstüne çıkacağı, galatasaray ile de puan farkını açacağı için, lider sivas ile puan farkını eşit tutmak için kritik bir maç.

bana kalırsa gene 0-1 ya da kayseri gol bulursa kayseri 1-2 gibi tek farklı beşiktaş ın kazanacağını düşünüyorum.

eğer enkodu ilk 11 başlar, burak kıpırdar, diaby ve layiç gününde olursa fark ancak açılır.

beşiktaş kimlere kaybetti ?

sivas, trabzon, gaziantep.

sivas ve trabzon dan 7 gol yememiz dışında bence sıkıntı yok. biri lider diğeri şampiyonluk adayı. bu puan kayıplarına kimse ses çıkarmaz.

ayrıca entry bulduğum da numarasanı gireceğim, bu beşiktaş ligde en az yiyen takım sıralamasında sezon sonu ilk 3 te yer alacaktır.

edit: #42399916
beşiktaşımızın pazartesi maçı.

yeni bir haftaya, akşam beşiktaşımızın maçı olduğu bilinciyle başlamak; pazartesi sendromu etkilerini bir nebze olsun azaltıyor..

birlikte zirve mücadelesi verdiğimiz diğer rakiplerimiz averaj olarak bizden iyi durumdalar. bu nedenle averaj düzeltme maçımız olabilir. ben 5 farklı kazanacağımıza inanıyorum.
Gol atiba dan geldi. 1-0.
http://www.uludagsozluk.com/e/42497194/

kardeş, kayseri lig sonuncusu hani..

nasıl tersse artıkahahaha neyse..

sıradan bir beşiktaşın rahatlıkla halletmesi gereken müsaaağbaqa evet.
Attığımız 2.golün pası dışardan çevrildi.
(bkz: akıyor bu akşam maşallah) beşiktaş takım gibi ve askerden yeni gelmiş gibi oyndığı mç.
Teşekkürler adebayor
görsel

T: bir futbol müsabakası
Atiba Hacı Hüseyin in forvette oynadığı maç.
Dışarı çıkan topun bile gol sayıldığı maç. Var sadece bazı takımlara var. Sırf potada kalsın diye ite kaka görüyorlar bunları. Evet.
güncel Önemli Başlıklar