bugün

fenevlilerdeki 2-2 mi durumu kadar komik ve absürd değildir.
Hayır aksine dahada hırslandıran ve daha iyi oynatan skordur.
hemen hemen her gs linin içinden geçirdiği durumdur. ama kısa sürmüştür. aykut kocaman sağolsun.
(bkz: ama biz sizi 6-0 yendik)
resmen herkesin gözlemlediği korkudur. sözlüklerde maç 2-0 olduğunda girilen cinconlu yorumlarını görseniz, anlarsınız zaten... hayır, anlamadınız diyelim: şuna bir bakın, korku geçince nasıl sevinmişler garipler:

http://video.haberturk.co...a-coskulu-karsilama/59092
bir 2-0 öndeyken 2-2 yapan rakibin son saniyede direkten dönen topundan korkusu değildir.
2-0 yaptıktan sonra 75 dakika yenilme korkusuyla yaşamakla mukayese edilemeyecek derecedeki korkudur. 2-3 dk. sonra geçer (bkz: yusuf yusuf)
o korkunun duyulduğu dakikalarda hangi fenerliye sorsan "böyle bitsin mi?" diye, aslaaaaaa diye cevaplardı. o yüzden haklı bir korkudur. hatice güzeldi ama netice farklı oldu.
fatih terim'in yüzüne yansıyan korkudur. fatih terim'in ananı skym noluyo lan bakışı ömre bedeldir.
fenerliler gönüllerinden geçen her şeyi yazmasınlar şuraya dedirtendir. yok kardeşim öyle bir korku. her galatasaraylı biliyordu orada fener'e sokacağımızı. maçın büyük bir bölümündeki oyunumuzla komaya soktuk azizspor'u. baros'un girmeyen topuna dua edin. tam maskara olacaktınız o top da girse. bu başlık içinse:

(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
http://www.youtube.com/watch?v=JnX3cei5PEo
90+4. dakikada direkten dönen top ile götünden nefes alan fenerbahçelilerin "kendi kendimizle daha nasıl taşak geçebiliriz?; malız lan biz" edalarından bir tanesidir. galatasaray, fena geçirmiştir. normaldir çıkartmakta zorlanmanız.
bu korkunun olması normal aslında. çünkü adamlar "ulan yine 6 tane sokacaklar götümüze" diye düşündüler 15 dakkada gelen 2 mükemmel golden sonra. anormal olan ise korku değil sevinç. maç sonunda yaşadıkları sevincin %70 i fenerbahçe ile berabere kaldıklarına ise %30 u 6 - 0 olmamasındandır.

http://galeri.uludagsozlu...1%C4%9F%C4%B1-gol-239580/

çok belli yahu. yoksa bir beraberliğe bu kadar sevinebilmek için ezik olmak gerekir. hmm dur bi lan. yok ya %100 ü beraberlik içinmiş o zaman.
90+3 de direkten dönen topun tüm fenerlilere subhanekeyi tersten okutturmasının yanında devede kulak kalan korkudur.
maçı beraber izlediğimiz gsLi arkadaşlardan bir tanesi bana dönerek aynen şöyle dedi. "ben bir 6-0 daha kaldıramam".
düşünün bu arkadaş askerde, gurbet ellerde ana'dan yar'dan ve bir tanesi kızından uzakta yaşıyor aylardır. bu arkadaşın 2-0'dan sonraki psikolojisini siz düşünün artık. ne yalan söyleyim onu o halde görünce bir an kendimi onun yerine koydum ve gs'nin maçtan en azından beraberlik çıkartması için dua ettim. duam kabul oldui mutluyum..
70 dk tek kale maç oynayan takımın taraftarının öyle bir korkusunun olması mümkün değildir.
gs ın gümbür gümbür ataklar yaptığı anlardan sonra 2-2 ile birlikte fenerlilerde başlayan 3-2 korkusu kadar değildir.
maç 15 dakika oynandı galiba yada ben başka bir maç seyrettim. yenilme korkusunu kim yaşadı acaba bir sormak gerekir..

hee bu arada o direk var ya o direk.. ah o direk..
bazı galatasaraylı kardeşlerimizin olmadığını söyledikleri ve hakkında ''90+3 de direkten dönen topun tüm fenerlilere subhanekeyi tersten okutturmasının yanında devede kulak kalan korkudur.'' dedikleri korku. kendilerini vicdanlarıyla yalnız bırakıyorum

edit:bu arada ne yalan söyleyeyim 6-0 olur diye bende düşündüm ne yalan söyleyeyim. ama aykut hoca sağolsun hayallerime mandingoyu soktu

edit2:kardeşim neden eksiliyorsunuz ki küfür mü ettik hakaret mi ettik
- olum adamlar bize kendi stadımızda top göstermedi 75 dakka
- evet, bir şey bulmak lazım.
- lan oğlum Allah'a yalvardık son dakikalarda, duamız kabul oldu.
- evet bir şey yapmak lazım
- lan bir de kareografi yapcaz dedik gene elimize yüzümüze bulaştırdık.
- evet bir şey yapmak lazım
- yani Allah'tan hakem sadece 4 dakka uzattı. Çok ucuz kurtulduk cooook.
- tamam lan buldum. Söyle diycez; " 2-0 dan sonra 6-0 olacak diye korktular" diycez.
- yerler mi oğlum yemezler ki.
- olsun olum bizim ezikler " evet evet öyle oldu, beraberliğe sevindiler " filan derler. GS liler zaten yemez bunu ama bizim ergenler sevindirik olur, hihihihi...
fenerli yüzsüzlüğüdür başka bir şey değildir. devre arası tecavüz müziği çalıp 45 dakika tecavüze uğrayanların polyannacılığıdır. o top direkten döndüyse şanslı olduğunuz için değil başka bir gün daha beter daha unutulmaz bir şekilde gireceği için döndü bunu yazın bir yere. çok değil 2 ay içerisinde o sahada bu sefer sokacağız* ve o sahada şampiyonluk turu atacağız. onun acısı bi 10 yıl çıkmayacak içinizden. sadece bekleyin dün 75 dakika sikmeseler bari diyerek beklediğiniz gibi bekleyin.
milan baros'un 90+4'te direkten dönen topu diyor ve çekiliyorum.
doğal olan bir korkudur.
Tarifi mümkün olmayan korkudur.

Not: Galatasaraylıyım it gibi korktum harbiden, ilk 10 dakikadaki gibi oynamaya devam etsek 6'yı bırak 10 tane yerdik.
2-0 önde giden maçın içerisinde acaba yenilecekmiyiz diye düşünmesinden daha absürt değildir.