bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    izlediğim en enteresan formula 1 yarışlarından biriydi. yarış yağmurlu bir günde yapılıyordu. startla birlikte başlayan kazalar sonucu toplamda 13 pilot yarış dışı kalmıştı. schumacher, hakkinen in yarış dışı kalmasından sonra en yakın rakibine 1 dakikanın üzerinde fark yapmış bir şekilde lider giderken,coulthard a tur bindirirken coulthard ın aracını önüne kırması sonucu ona arkadan çarpmış ve yarış dışı kalmıştı. ve bu yüzden yarış sonrası pitte coulthard a saldırı girşiminde bulunmuştu. araya büyüklerin girmesi sonucu iş tatlıya bağlanmış, bu ilginç yarışı beyaz jordan ıyla damon hill kazanmıştır. yine jordan dan ralf schumacher ikinci olmuş, kürsünün son basamağına ise sauber pilotu jean alesi çıkmıştır.
    ... dersini almis da ediyor ezber
  2. 2.
    unutulmaz f1 yarisi.
    http://youtube.com/watch?v=v_6lmx8o5Eo+
    ... vincent vega
  3. 3.
    schumacher'in coulthard'a dalmaya kalkıştığı yarıştır bence coulthard bilerek yavaşlamış ve schumacher'in ona çarpıp şampiyon olmasını engellemiştir ve schumacher dalsaydı keşke demişimdir yıllarca.zaten bu olay dışındada yarış başlı başına efsanedir okdar kaza ve yarışın yedek otomobillerle devam etmesinden sonra anlatılmaz yaşanır ancak.
    ... denge partizan
  4. 4.
    izleyenlerin dün izlemiş gibi hatırladığı yarıştır. arabaların birbirine girmesi, çığlıklar, haykırışlar hala hatırlanır.
    ... arabaciarabayatasget
  5. 5.
    eğer şannslıysanız ve izlediyseniz birdaha hiç bir yarışta okadar ilginçliği göremiyceğinizi düşünüyorsunuzdur ben şanlıydım izledim ve hala hatırlıyorum schumacher coulthar'a saldırmakta haklıydı bilerek fren yamıştı bence hatta kafa göz girmemesi büyük başarıdır startla birlikte yaşanan kaza ve yarışın durdurulup ikinci startın verilmesi va tekrar bir arabanın karıştığı kaza inanılmazdı gerçekten *...
    ... denge partizan
  6. 6.
    Kaza yapan araçların parçaları sağa sola savrulurken altlarından geçen araçları ilinç görüntülere yol açtığı bir aracın sanırım bir toz bulutuna girdikten sonra havalanıp iki takla atıp tekrar görünmez olduğu acayip yarış.
    ... hewit
  7. 7.
    Tarihin en tartışılan ve bugün hala; "lan nerde eski GP'ler" diye iç geçirip arkadaşlarımıza örnek olarak sunduğumuz yarıştır. Öyle bir yarıştır ki 2009 yılında işyerinde sabah kahvesini içerken bile geyik malzemesi olabilmektedir. Efendim bu yarışı en enteresan kılan şey, o devrin efsane pilotu M.Schumacher formunun zirvesindedir. Hatta bir önceki Budapeste GP'sinde öyle bir performans sergilemiştir ki herkes onu kesin favori göstermektedir. Fakat sıralama turlarında Hakkinen en başarılı zamanı yaparak, pole pozisyonunu kapar. Yarış başlar, ama başlar başlamaz 12 arabanın karıştığı o müthiş kaza meydana gelir. Bu kaza sonucu Hakkinen, Villeneuve, Barrichello, Wurz gibi Schumacher'i zorlayabilecek pilotlar devre dışı kalır. Tabii Schumacher de, köpeksiz köyde değneksiz gezen adam misali show yapmaya ve birbiri üstüne kalan rakiplerine tur bindirmeye başlar. işte bu tur bindirmeler sırasında, Coulthard denen pilot arkadaş gıcık olduğu Schumacher'e bir oyun oynar. Tam Schumacher ona tur bindirecek iken frene basar ve Schumacher'in Ferrari'sini 3 tekerlekli el arabası kıvamına getirir. Schumacher pistte Coulthard'ı kovalamaya başlarken, Jordan Mugen Honda'dan Damon Hill damalı bayrağı görür ve ömrü hayatında bir kere olsun hem Schumacher'i hem de Hakkinen'i geçmiş olur.
    2 ... ikikererafine
  8. 8.
    damon hill'in telsizden aldigi, "damon, michael is out, michael is out, you are leading the race, you are leading the race" mesajindan sonra sevindirik oldugu yaris.
    1 ... ben hep 17 yasindayim
  9. 9.
    çatır çutur torrent linki aranılan efsane yarış. izleyin, izletin. tekrar tekrar.

tanım:formula 1 tarihinin the godfather part 2 sidir.
    ... naylon brando
  10. 10.
    david coulthard geçtiğimiz senelerde hatanın kendisine ait olduğunu belirtmesine rağmen halla zerre günahı olmadığını savunan kişiler olması gariptir.

http://www.padokf1.com/icerik/171/
    http://www.smh.com.au/art.../07/06/1057430084085.html
    ... lynx

alakalı başlıklar