bugün

yoktum. 1 yıl sonra hayat döngüm başladı.
Tam hatırlamıyorum galiba sümüğümü yiyordum.
babam yeni ilk arabasını almıştı ve araba kullanmayı yeni öğreniyordu her gün işten geç gelen babam araba kullanma sevdasına erkenden gelirdi bizi gezdirirdi 11 yaşındaydım o zamanlar.
Doğmamıştım.
Babamın taşşaklarında vitamin bile değildim.
2 yaşındaydım, veri yok.

edit: 15 aylikmisim ansna. bunu bile hesaplayamadim.
ilkokula başladım.
25. Yaş gününü kutluyordum, sizler o zaman cosmosta doz değildiniz.
Dördüncü sınıfı bitirmiştim yaz tatilindeydim.

Edit: keşke doksanlar hiç bitmeseydi amk. Sözlükte amma bebe varmış amk. Saçma sapan başlıkları kimlerin açtığı belli oluyor amk.
Televizyona bağlanan atariden oynuyordum.
ben doğmadan 10 sene önceymiş.
istanbul'a tanışmıştık. ilkokulu bitirmiş, ortaokula başlayacaktım. Farklı bir şehir,farklı bir kültür, farklı bir çevre, farklı bir arkadaş ortamı... Adaptasyon ve uyum sürecini atlatmaya çalışıyordum. Hayatımın meşakkatli dönemlerinden birisiydi o yaz.
Sünnet yılım kıvırtıyordum dansözle.
3 yaşında tatlı mı tatlı bir bebe olarak yanak sıktırıyordum. Altım hala bezli geziyordum zaar ek olarak da.
5 yaşında sevimsiz bir çocuk olamama rağmen gelecek konusunda hiçbir kaygım olmadan yaşıyordum. Hergün oyunlar oynayıp akşam önüme koyulan yemeği yiyordum. Paranın hiçbir önemi yoktu ( hala zorunlu ihtiyaçlarımı karşıladığım sürece önemi yok gerçi.) ve gerçekten güzel zamanlardı.
Plajda "ulan bu kıprısın kızları nasıl böyle at gibi oluyor amk"

Diye iç geçiriyordum.
Amina kodugumun kral pop sicmiklarina maruz kaliyordum. Sarkilari hatirladikca hayata kusuyorum yeminle. Asla ve katiyyen ve hicbir sekilde turkce ve pop muzik dinlememem buradan geliyor.
Kesin yine bizimkileri uyutmuyordum.
Bi kaç aylıktım.

O zamanlar herşey çekilir haldeydi.
Toplu saklambaç yağlı kayış yerden yüksek oynuyorumdur.
çok saçma şeyler. değişen bir şey yok.
Doğmayı bekliyordum valla.
Ozaman 1 yasindaydim hatirlamiyorum.
Son güzel geçen yazim bu olabilir.
ABD Florida da Pensacola ile Panama City plajlarında takılıyordum.
güncel Önemli Başlıklar