bugün

2023 itibariyle bir hayli yaşlandığınızı hissettiğiniz durumdur. eklemlerim ağrımaya başladı bile.
24 yaşında olmaktır. Gençliğin baharıdır.

Misal benimdir.
2020 itibariyle kartlaşmaya başladığını hisseden şahsımın doğduğu yıldır. 10 sene sonra penisimiz kalkmayacak hale geleceğiz. düşüncesi bile acı.
Benimdir. Saçmadır ancak 97'leri aklı havada ve itici, 95'lileri ise ketum bulur 96'lı oluşumla kendimi mutlu etmeye çalışırım. Mutlu olmak için neden bulmaya çalışıyorsam demek ki.
şahsımın da içinde bulunduğu, şanslı tarihte doğan insanlardır. 2000 kasa kızlarla takılırlar genelde.
Dogmamista olabilirsiniz bence tekrar kontrolde yarar var.
Bolca tokatlarım bunları.
şahsımın da içinde bulunduğu, efsanevi bir yılda doğan şanslı kişilerdensiniz demektir. tam seks yapma yaşındayız.
20. yüzyıl insanı olmak demektir. evet.
tam 20 yaşındaki kızlarla seks yapma döneminde olduğunuzu gösteren durumdur.
(bkz: kan tutan kasap)
Şuan 23 yaşında olmaktır vay anasını.
Sikilecek yaşı geçmek üzere olmaktır.

2 sene sonra bulamazsınız diyim.
2019 yılı itibariyle gençliğinin son senesini yaşamak demektir.
(bkz: kan tutan kasap)
20 yaşında olup büyük yiğenlerimle aynı yaşıt olmak.08.11.1996
Şu an 19 yaşında olmaktır. Bugünlerin tadını çıkarmak gerek. 6 ay sonra 20 olucaz. 20 kulağa korkutucu geliyor..
ilginç bir şekilde 96'da sülalede doğan çocuklar sonucu, bu yaş grubunda bir kuzen patlaması yaşadık. benden 4 yaş küçük bu yaş grubu, gözlemleme imkanların sonucu değişmekte olan nesilde geçiş aşamasının son temsilcileridir. 97 ve sonrası ise, tamamen akıllı telefon ve sosyal medya kültürü ile yetişen nesiller olarak yetişiyorlar ve pek sağlıklı nesiller değiller.
Benden 1 yaş büyük olmak.
Yılbaşından sonra artık 19 yaşında görüneceklerdir. 18 deki son günlerimiz sayılır. *
Benden küçük olan insan topluluğudur.
henüz doğmamış olmaktır. *
Benden kucuklerdir. Abla deyin ulan bana
18 yaşında olup triplere girmektir. Benden de bi 4 yaş küccük olmaktır. Yerim lan.
Yanlış anlaşılmasın sevgi anlamında dedim.
çoğu öğrenci için liseden mezun olmuş olmaktır.
normal birşeydir.. benimdir.
sözlükte böyleleri varsa kimliklerini gün yüzüne çıkarmadan yazmaları tavsiye edilen yazarlardır.
güncel Önemli Başlıklar