bugün

kendileri için üzülmeye değmeyen kızlardır.
90 li kizlar beni aşar. Yazcam 11. Nesil caylak bedir ya anasını satiyim ekle diyorum caylaksin diyor gülüyorum gülme diyor. Bunu neden yaziyorum bilmiyorum bunuda göndermezse silcem..
orospudurlar.
yaşlanmışlardır. acı ama gerçek. bir de bunların kendisini hala çıtır sananları vardır ki tam komedi.
dursun artık bu kan dedirtirler. bu ayda hamile kalmadılar demektir. (bkz: şuraya kusuyorum)
genellemelerden pek hoşlanmasam da hem zeka yönünden hem de fiziki açıdan genel olarak sıkıntılı kızlardır.

bir de yavaş yavaş orta yaş çizgisine yaklaşıyorlar ki "püü nalet" diyesi geliyor insanın.

bu başlık altında yazılanları okuduğunuz vakit zeka konusunda bana hak vereceksiniz, tip konusu ise biraz daha günlük hayatta yapılacak gözlemlere kalıyor.

ciddiyim.
90, 91'li nesil candır.
Yasitim olan hanim kizlardir.
26 olsada tüm sözlük rahatlasa artık. Evet.
Henüz Hayatının baharında olan kızlardır.
"hoxştir ama benane" denilesi kızlardır.hiç pas vermiyorlar.
Aslında ninedir.
Kimlik, pasaport vb. Belgelerin Doğum tarihi hanesinin yıl bölümünde 1990 yazılı hanımlardır.*
önümüzdeki 13 gün içinde de doğanlarla birlikte 25 yaşında olan kızlardır.
benden bi yaş küçük kızlardır. (bkz: alırım bi dal)
hatun kısmısının olgunlaşma yaşı tezimin ilk basamağıdır 90 doğumlular. 25 yaşından evvel olgunlaşmıyor malesef kızlarımız. oturmuyor bazı şeyler yerine. kabul edin kızlar bunu yani inkar etmenin manası yok. 25 yaşından evvel çocuk oluyorsunuz. tavırlarınız, duygularınız, konuşmalarınız, jest ve mimikleriniz. çocuk oluyorsunuz işte kabullenin.
ki çocuk olmak aslında çok güzeldir. fakat günümüzdeki çocuklar ve ergenler de bir tuhaf aslında.

neyse ya işte 1990 doğumlu kızlar olgun insan olma yaşına basmıştır.
tanışabiliriz.
En sevdiğim bayan grubu. Çünkü yaşıtız hanımlar!
Artık onlar da büyüdü dediğim kızlardır.
Sevişgen olurlar.
severiz kendilerini. selam 90lı kızlar. ;)
80 ve 70 doğumlu olan kişilerle evlenip anne baba oldular demek. abi demesinin sebebi de muhtemelen kendisinden büyük olmasından kaynaklı.
yaşıtım kızlardır.

selam yenge. *
Artık teyze olmaya başlamışlardır.
90 kuşağının ilk meyveleridir.
Güzel hatunlardır.
güncel Önemli Başlıklar