bugün

2000 doğumlu kızların ablalarıdır.
ben.

kimse bana 1 ocak 2015 hatta doğum günüme kadar 25 dedirtemez, alnını karışlarım.
yaşıtımdırlar.
Bana teyze teyze dediler reklamını anlayarak izlemektedirler. Acı ama gerçek. 25 nedir yaaaa. Bu arada nil karaibrahimgilde yalan söylüyo(iyi ki doğdum gördün mü bak 25 oldum .... O şarkı 30 dan sonra için sanırım.)
25 yaşındaki kızlardır.tam sevilecek yaştasınız.
bi yas kucuklerimdir . 91 liler kadar guzel deildirler niese . bilemedim
Anne aday adayi kizlardir. Bir kac yila kucaklarinda bebelerle dolasacaklardir.
pötür pötür evlenmeye başlamış insanlardır. gaza gelmeyin kızlar 3-4 sene daha dolaşabilirsiniz yani hemen tavuğa bağlamanın alemi yok diyesi geliyo insanın ama... lanet olası teyze baskıları yüzünden böyle oldu cancağızlar.
milenyumda doğmayı on yıl ile kaçırmış kızlardır.
Teyze olmuşlardır 76-84 arası ve 94 ve sonrası doğan süper çekici nesil yerine çernobil felaketiyle hormonlu patates gibi doğan insanlardır.
90lılar deyince küçüklermiş gibi düşünüyorum hala 25 oldular ya la.
iyi kızlardır.
bekar türü az kalmış nesil.
1989 dogumlu kizlardan 1 yas küçük 1991 dogumlu kizlardan da 1 yas buyuk olan gubuslerdir.
geçmiş olsun. yaşlandınız canlarım.
eğer evlenmedilerse evde kalmış kızlardır.
az beklesinler, hemen evlenmesinler; işe girmedim daha biricik yaşıtlarım.
Bazılarını tanırım.
Akranımdırlar.. Bi kötülüklerini görmedim.
ezik kızlardır.
Bu başlıkta kendini açık edenleri büyük tehlike içindedir. Tam şu anda onlarca sözlük yazarı kendilerine nasıl özelden yürüyeceğini düşünmekte. Hatta bir kısmı harekete geçmiş dahi olabilir.
Senin dogdugun sene çok kar yağdı diye anlatabilecegim kişilerdir.
benden bir yas buyuk kizlardir. lisede cok motor verdi bu nesil. iyi motor yaptiydi o yil hatirliyom.
artık genç kızlıktan çıkan nesildir. kendilerine iyi bakarlarsa en güzel dönemlerine giriyorlar. akılları başında, dolu, seksi. çocuk değil.
bakmazlarsa sönüp gidecekler 2-3 seneye.
An itibariyle teker teker evlenenip bacımız konumuna geçen ve aynı yaştaki hemcinslerine "ulan evde mi kalıyorum ne!" düşüncesini oluşturan kızlardır.