bugün

kesinlikle araştırılması gerektiğini düşündüğüm, ortaya attığım fikir.

(bkz: isviçreli bilim adamları bunu da araştırsın)
(bkz: 1990 öncesi doğan heyezanı)
1990'dan önce doğanların geri zekalı yazmayı becerememesi de göz önünde bulundurularak herkesin geri zekalı olduğu anlaşılmaktadır. * *
7 sene ile kurtardık.
Durumda çernobilin etkisi büyüktür.
şahinler daha öne geçmiştir 1990'dan sonra.
2010 da doğup pepeyle büyüyenleri düşündürtecek olan başlıktır.
'aslında ben zekiyim de çalışmıyorum' yalanıyla geçindiler hep.
2000 doğumlu yazar söylemi.
çoğuna mesleğim sebepli birebir şahit olduğum durum.
örnek: (aynen yaşanmıştır)
a sınıfı yazılı esnasında;
-arkadaşlar zil çalınca kağıtlarınızı toplayıp yazılı için yan sınıfa geçeceğim, kendinizi ayarlayın ek süre yok.
-b sınıfı yazılı yapılır, zil çalar tenefüssüz 2 dersin yorgunluğu ile merdivenleri tırmanmaya çalışırken, bir önceki ders yazılı yapılan a sınıfın zeki (artık nasılsa?) bilinen öğrencilerinden x;
-örtmenim yazılımızı okudunuz mu?(burası lise)
-hönk!
(bkz: yaslandigini anlayan kaprisli insan soylemi)
inek sütünden mahrum kalınca böle oluyo demekki hazır mamayla bi yere kadar gelinebiliyor, işte ispatı!
90 sonrasi doganlarin zeka seviyesiini çekemeyen yazar saçmalamasi.

Not:1996 sonrasi icin ben de ayni seyi düsünmekteyim *
1989 doğumlu olduğundan bu tarz başlık açan insanların gerizekalı olduğunu düşünmekle eşdeğer durumdur.
Genelleme yapılmaması gereken saçma bir durumdur.

(bkz: geri zekalı)
90 öncesi nesiller de ola ola balta sapı olduğundan şaşırtıcı bi' durum değil. evrim teorisi gibi evrim geçirmeyi de reddederek sabitledik bu zeka meselesini.
10 yılla kaybettiğim ancak hakaret kısmına katılmadığım düşünce.

Kendi bilim adamlarına güvenmeyerek isviçreli bilim adamlarına işi havale eden dangoz

doktor ihtiyacını Zürih Cenevre Bern Lozan ... Da bulunan kliniklerde hallediyorsundur büyük ihtimal.
1990dan önce doğanların bunu tespit edecek kadar akıllı olduğunun kanıtıdır.
o sene ne tür bir kırılmanın yaşandığını merak ettiren sav.
"ulan 1 sene ile kaçırdık!" diyerekten dizlerimi dövdüğüm tespittir. çernobil faciasının bu gerizekalılık üzerindeki etkisinin büyük olduğunu düşünüyorum.
gerizekalı olmak ile geri zekalı olmak arasında ki farkı çözeyim hemen döneceğim buraya.
olasidir. zekiligi iki yilla kacirdigim durumdur. ne olurdu annemle babam iki yil once evlenseydi de uber zekali bir pic olsaydim.
bilgisayar, cep telefonu gibi aletlerin hayatlarına bize göre çok erken ve kolay girmesindendir. bizler bilgisayar ile tanıştığımızda zeka gelişimimiz tamamlanmıştı.

öncelikle söylemek isterim kız erkek arkadaşlığına karşı olan örümcek beyinli bir yobaz değilim. yobazları da hiç sevmem. tabi ki kız ve erkek arkadaş olacak belki birbirlerinden hoşlanacak ama her yaşın belli bir sınırı, seviyesi olması gerektiğini düşünüyorum. biz bunu kaybettik.

son zamanlarda yayınlanan dizi ve televizyon programlarında ise kim kimin üstünde kime ne yapıyor belli olmadığı için bunu izleyen çocukların beyni değil başka yerleri gelişmek için uyarılıyor. bacak kadar çocuklar çatır çatır sevişiyor efendim. çünkü izlediği dizilerde sevişmeyen lise öğrencisine mal gözüyle bakıyorlar. düzgün durup o yaşta ilgilenmesi gereken dersleri yada değişik sosyal aktivitelerle ilgilenen erkeklere "kamil" kızlara "kezban" diyerek değişik bir ortam baskısı yapıyorlar. toplumumuz maalesef dış güçler tarafından dejenere ediliyor. bu bir soğuk savaştır efendim.

çağımızda çocukların sadece dersleri ile ilgilenmek yeterli olmaz.

mutlaka müzik, resim, spor gibi sosyal etkinliklere yönlendirilmeli.

evde ki internet filtreli olmalı.

çocuk çok sık boğaz edilmeden kimlerle görüşüyor ne yapıyor göz ucuyla takip edilmeli. (uyuşturucu yaşı ortaokula kadar düşmüş durumda)

en önemlisi ters bir durumla karşılaşınca çocuğa bağırmak, dövmek yerine güzellikle konuşulmalı. böylece çocuğunuzun sizden bir şeyler saklama ihtimali zayıflar.
90 yada 89 önce doğmuş olmanın verdiği rahatlıkla saçma sapan başlık açan yobaz yorumudur.
90 dan sonra doğurtacaklardan alacakları zeka ile ilgilidir.
güncel Önemli Başlıklar