bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. .
    taaaa ebesinin nikahındaki final maçı nereden aklına geldi demeyin, geldi işte anasını satayım. recep çetin'i yani nam-ı diğer takoz recep'i unutmak mümkün mü?

daha 5-6 yaşlarındayım, babamla falan oturmuş beşiktaş-fenerbahçe maçını izleyeceğiz, yeni yeni transferler yapılmış, parıl parıl çubuklu formada, parçalı siyah beyazda parlıyorlar.

derken fenerbahçe çok tehlikeli bir yerden serbest vuruş kazanıyor. hakem barajı zar zor kurduruyor, düdüğü çalıyor, bizim futbolcu tam topa doğru gelirken recep koşarak ve sonra kayarak rakipten önce topa dokunuyor. babam kahkahayı atınca ben de atıyorum tabi, kesin komiktir diye. takoz sarı kart görüyor, baraj tekrar kuruluyor, hakem düdüğe tekrar üflüyor, ama takoz recep tekrar koşuyor, kayıyor ve topa yine rakipten önce vuruyor. bu sefer babamdan önce gülüyorum. hakem tabi kırmızı kartını çıkartıyor recep'e bu sefer.

işin ilginç yanı recep çetin hakeme o kadar itiraz ediyor ki sahadan zar zor çıkartıyorlar.

işte böyle bir maçtı. hatırladığım ilk maç olmasını ise recep çetin'e borçluyum. seviyoruz seni takoz abi.
    1 ... pupuli