bugün

33-34 yaşlarında kartoşkalardır.
küçükler daha.
(bkz: zombie apocalypse)
daha çoluk çocuktur hepsi.
küçük kardeşlerimdir.
Benden 10 yaş büyük yazarlardır.
Yaşlanmadık sözlük henüz çakı gibiyiz elhamdülillah. Bizim 20lerimiz de fenaydı dar paça pantolon, çorapsiz ayakkabi giyen, elinde nargile instagram instagram face face gezen gençlerden değildik.
Biz kahraman ve asıl Türk genciyiz. Asıl azmaz bal kokmaz, Kokarsa yağ kokar onun da asli ayrandır. Vesselam.
90 larda harika bir çocukluk geçiren yazarlardır. Saklambaç, yakartop, televizyonda ninja Kaplumbağa , temel reis, Tom ve Jerry. Mahalle ortamı vs. Harika bir nesil bence el üstünde tutulmalı.
Yaşlı yazarlar. 21 yaşındaki yazarlar daha seksidir.
(bkz: sembuseklicorba)

Bence çok tatlıyız.
içlerinden biri de benimdir. O sene Türkiye tarihinin en soğuk kışı yaşanmış. Hatta doğduğum bahar ayında bile yerlerde hala kar varmış. Buna rağmen kışı bu kadar sevmem de enteresandır.
artık yaşlanmış olmaları üzücüdür. ben de onlardan biriyim.
ben denizden küçüktürler.
(bkz: mor gergedan)
Benden 10 yaş büyük yazarlardır.
Bir çoğu Çoluk çocuğa karışmıştır.
Benim de dahil olduğum yazarlardır.

Liseyi üç yıl okumuşlardır, 5. sınıftayken 8 yıllık eğitime denk gelip orta 1 deme karizmaları 6.sınıf olmalarıyla yalan olmuştur.

Ayrıca üniversite sınavına girdikleri yıl ertesinde sınav sistemi değişmiştir.
benim çevremde çok olmayan doğum yılı 87 olan yazarlardır. Ya da o sene verimlilik yüksek değildi. 86lı, 88li, 85li bir dünya arkadaşım varken 87'li yok.
Evli mutlu çocuklu yazarlar olduklarını umduklarım.
Baya bir yaşlanmışım, ama hiç öyle hissetmediğim kesin. Evlilik filan gereksiz geliyor napalım.
Neden burda olduğunu sorgulayan yazardır. En iyisi netten çikolatalı kek tarifi bulup yapmalı diye düşünür.
varlığım türk varlığına armağan olsun diyen yazarlardır.

evet o benim.

seksen yediliyim sekste kediliyim...
dededir. torun sevmesi gerekirken sözlükte yazmak ne diye.
şuan 28 yaşındalardır.

(bkz: zaman değil sen geçiyorsun)
üyesi olduğum yazar topluluğudur. 21 ağustos 1987 hediyeleri beklerim.
güncel Önemli Başlıklar