1. 1.
    Aktrolleri kudurtan fotodur. Birebir aynıdır. Bunun sebebi ise tarihe olan saygıdır. Evet.

(bkz: türkiye laiktir laik kalacak)

1971 ve 2018 izmir de aynı yerde çekilen foto
    14 -16 ... zall bana hep abi der
  2. 2.
    işte bunlar güya ilerici gelişme yok aynı yerde sayar dururler. Birde tarihe saygı diyor ulan eski püskü bari restore edin o zaman görelim saygıyı.
    5 -3 ... kurtcebe noyan
  3. 3.
    tepecik semti olması muhtemeldir.

bölgenin tarihi dokusunu hiç bozmamışlar. aynı lviv şehri gibi. buram buram tarih kokuyor. bunca zaman böyle korunması takdire şayan.
    4 -2 ... gina carano
  4. 4.
    1 sokağın fotoğrafıyla akpliler kudurmadı. Al sana koca şehir fotoğrafı! Chplileri kudurtan fotoğraf.

1971 ve 2018 izmir de aynı yerde çekilen foto

Beybi!
    14 -12 ... fistingci sahap
  5. 5.
    önüne gelen yere sıfır bina diken doğa düşmanlarının ağzının suyu akmıştır.
    6 ... zall bana hep abi der
  6. 6.
    Oha chpli belediye çalışımış valla dediğim durum

Ulan dapa taşa heykel yapıp milyonlarca dolar harcayacağzınıza başta kentsel dönüşüm alt yapıya önem verin .
    5 -4 ... isminiunutanadam
  7. 7.
    Eski resimde sağda bir direk var yeni resimde ise o direk yok

Direği niye sökmüşler acaba dediğim durum

O direk CHP'li belediyeye glrsin diyecektim ama artık olmadığı için diyemeyeceğim .
    1 ... isminiunutanadam
  8. 8.
    Yozgat fotosu gerçek değil o zaman apartman mı vardı ? Sadece fotoyu siyah beyaz yapmışlar ...Buna ancak bir kemalist inanır... Şaşırmadım
    6 -4 ... isminiunutanadam
  9. 9.
    yukarıdaki kişi "yozgat 1805" notlu fotoğrafı gerçek sanıp paylaşmış olamaz değil mi diye sormak istiyorum, ha-ha...

tanım: izmir'de çekildiği iddia edilen aynı muhite ait iki fotoğrafın karşılaştırılmasıdır.
    2 -2 ... istanbul wind
  10. 10.
    bok kokusuyla birlikte hala bazı şeylerin korunduğunu gösteren fotoğraftır. gerçekten takdir edilesi.
    2 ... kan tutan kasap