bugün

sonucu merakla bekliyoruz. o tarihte burda olalım. * *
beşiktaş'ın 2-1 kazanacağı karşılaşma.

goller almeida ve egemen'den gelir.
(bkz: başlık parsellemek) *
beşiktaş'ın yeneceğini düşündüğüm ligin 27. hafta maçıdır.
beşiktaş'ın bugünkü formuyla oynadığı taktirde kazanacağı maçtır.*
(bkz: buralar entry dolacak)
berabere bitecek olan maçtır. rüyasını gördüm güntekin.
http://i262.photobucket.c...ms/ii88/varyok/genler.jpg fanatik gazetesinin maç öncesi kadro tahminleridir. rakip takım kadrosuna dikkat!
2-0 beşikraşın kazanacağı maç. almeida ve sivok boş geçmez.
beşiktaş'ın rahat kazanacağı maç.
bu moralle de kazanamassak hiç kazanmayalım abi.
2-3 gol aralığında bitecek maç. tahmini skor 2-0, 2-1.
maç başlamadan önce çalan haydi hisset bizleri farklı duygulara sevk etmeye yetmiştir bile
ersan ın sırıttığı maç . ilginç bir kademe hatası yaptı an itibariyle.
Gençlerin 1- 0 alacağı maç.
beşiktaş'ın kazanması gereken maç.
beşiktaş taraftarının maçın başından beri küfür ettiği maç. keşke küfür etmek yerine top rakipteyken yoğun bir ıslık , bizde iken yoğun bir tezahürat yapsanız.
An itibari ile bjk taraftarinin tek bir agiz;

Besiktasim benim biricik sevgilim
Soyle senden baska kimim var benim
Seninle aglarim seninle gulerim
Fenerbahce'mizin' amina koyim.

Seklinde yildirim demiroren'e cok net ayar verdigi karsilasma. Begendim.

Not: galatasarayliyim
beşiktaş'ın braga galibiyetinin tesadüf olduğunu ispatlayan maç.
ekrem'in her zamanki klas hareketi olan topu sol ayağının dışıyla alıp geriye çekme hareketini her pozisyonda yaptığı maç. insana kriz geçirttirir. bu kadar yeteneksizlik olmaz abi. bu adam nasıl futbolcu olmuş buralara kadar gelmiş ben anlamıyorum ki. ersan da uzun zaman oynamayınca ayak ayarı tamamen gitmiş. yediğimiz gol attığı pasın yerini bulmaması yüzündendi ve attığı hiç bir pasta oyuncuyu tutturamadı. bakalım ne zamana kadar toparlayacak. ayrıca anadolu takımlarının beşiktaş'a aslan kesilmesi hastalığı devam ediyor. bize barcelona geliyorlar sanki adamlar ya da biz bok gibi oynuyoruz mu desem? pas yaptırmıyor adamlar helal olsun. ama ikinci yarıda bu ekrem'i alsın bir stoper koysun daha iyi olcak maç eminim. son olarak "yeter yıldırım demirören, yeter!".
pek de önemi olmayan maç.

dışarıdan bakan gözler için play off yolunda çok kritik bir maç gibi görünebilir ama beşiktaş'ın çok daha ciddi sorunları var. maçı izlemek yerine yönetime tepki gösteren taraftarı bir nebze anlamanızı istiyorum o yüzden. "gerekirse avrupa'ya gitmeyelim" diyen bir başkanla mücadele ediyor beşiktaş. ıslık falan bizden geçti be abi.
Quaresma'nın harika ötesi bir gol attığı karşılaşma.
Quaresma'nın kendini bulduğu maçtır.
58. dakika itibari ile Beşiktaşı 2 1 öne geçtiği karşılaşma.
yine her zamanki gibi hakemlerin derbi öncesi fernandes'i cezalı duruma düşürdüğü maç. başka da birşey demem artık.

edit: benim anlamadığım emre belözoğlu her maçta bir bok yokken milleti dövüyor bildiğin bırak kırmızıyı sarı kart bile göstermezken bütün rakip takım oyuncuları fernandes'in götüne nerdeyse ayağını sokacak ona sinirlenince sarı kart olmadı kırmızı kart görüyor. nedir bu çifte standart anlayamıyorum. kaldı ki maç içerisinde herkesin yaptığı bir hareket ama yine sarı kart.
gol oldunğunu gördükten sonra odada iki tur depar attığım maçtır.
not.maçı izlemiyorum.
fernandes cezalı duruma düştüğü için önemli maçtır.fakat üzülen beşiktaşlıdan çok sevinen galatasaraylı vardır o ayrı.
Besiktas'imizin gerektigi gibi oynamaya basladigi karsilasmadir.

Siyah ulan!