bugün

18 yaşıma girdim artık kızlı erkekli evler de kalabilirim demeyen ve allah korkusu olan evlenilecek kız tipidir.
o ne tilkidir o. *
anal seksten hoşlanan kız olma ihtimali yüksektir.
başörtülü efendi bir kızdır.
http://3.bp.blogspot.com/...ing%C4%B1lb%C3%B6rt+1.jpg
izmirli olmayan kızdır.
Çirkindir.
Patatestir hatta yumruları vardır. Bi ihtimal daha var galiba o da muhafazakar patates olmasidir.

Patateslik bakidir, dusunceler değisir.
Kendi tercihidir.
Iradesine saglik.
yollu kızdır.
yaşıyla bekaretinin arasındaki ilişkiyi çözemediğim kızdır. kendi tercihidir, bakire olanı kötüle, bakire olmayanı kötüle olmaz böyle.
siktimin sapıklarının yaşı 12'ye düşürme gayreti ile hedefe koydukları kızdır.
ya dindar kesimdendir. ya etraftan çekinecek kadar kişiliksizdir. ya ailesine çok düşkündür. ya zaman bulamamıştır. ya daaa doğru adamı bulamamıştır.

olasılıklara göre yargılanmalıdır.
hakkında şöyledir böyledir diye yorum yapılmaması gereken kişidir.

afedersiniz ama seks belki de dünyanın en güzel ve en çok ihtiyaç duyulan aktivitesi olabilir. ancak hiç de önemli bir aktivite değildir. sevmek daha önemlidir kuzucuklar göz yaşı daha önemlidir. ama bizim erkeklerimiz bunu düşünmez, bakire olsun da ne olursa olsun. e be güzel evladım, o bakire dediğin kadın senden önce başka bir erkeği çok sevdi, oturdu ağladı hatta ölmeyi düşündü, seninle de evde kalmayayım diye evlendi. hiç bunu düşünmez misin?

daha önce defalarca sevişmiş bir kadına direk namussuz damgası vurmayı hak görürsün kendine de, o namussuz dediğin kadının senden önce başka erkeklerle yaşadığı her şeyi senle de yaşayıp, seninle mutlu olduğunu düşünmez misin?

düşünmezsin dimi? aferin hep böyle kal. bakire bir kızla evlen, seninle mutlu olmadığını anladığında yeni heyecanlar arayacak bakire bir kızla.
Burda modern , burda seks bagımlısı , seks olmadan asla kafasında. Hic kız kardesi olmamıs bu serefsizlerin.
Bacak arası kimseyi ilgilendirmeyen kızdır. Kendi iradesidir.
kezbandır. evet.
Bakireliğin yaşı yoktur, bunlar ne gereksiz başlıklar böyle bacım ?
Yapar, orospu. Yapmaz, kezban. Lan insanı çileden çıkarırsınız beyni batasıcalar. Sanki 19una kadar yapmak zorunda. isterse yapar isterse yapmaz herkesin ruhu sizin gibi kaşarlanmış olmak zorunda değil.
o da tıpkı benim gibi...bizler birer masumluk sembolüyüz
Büyük ihtimalle müslüman olan kızdır. Bakire olarak ölürse cennete falan gideceğine de inanır bu.
seks yaşı 12ye düştü orta okullarda seks yapmaya başlıyorlar, 10 yaşında sevişmeye başlıyorlar artık. o yüzden bu durum tuhaf karşılanabilinir günümüz dünyasında.
Evlendiği kişiye saklıyordur. Hani çok önemli ya zar. iyi ki kıçın zarı yokmuş da kendinizi kandırabiliyorsunuz.