1. 1.
    Kafamı kurcalayan ilişki.

Sürekli alışveriş yaptığım eczanede çalışan kız resmen iş koyuyor bana acaba diyorum karşılık versem mi sonra düşünüyorum saçmalama diyorum kendime kızın olacak yaşta neredeyse.

Napayım bilemedim.
    2 -8 ... consigliere
  2. 2.
    uzak dur, o ilişkiden hayır gelmez. başın çok ağrır sonra. demedi deme.
    2 ... seruven44
  3. 3.
    seviyorsan uzaklaş bence * yasal olarak, aşk olarak bla bla ama yok yahu çok garip he gönül bu ayrı konu ama garip yine de *
    1 ... tuiran kouma
  4. 4.
    laik bir aşkın, ölümsüz olan bir ilişkisidir.
    1 -1 ... strong arm broken
  5. 5.
    karşılık verme.
    sen de ona iş koy.
    yoksa götüremezsin.
    yani nikah masasına.
    -1 ... pitislarin hamcisi
  6. 6.
    Net Pedofilidir. Sen 19 yaşındayken kız daha yeni doğmuş bebekti mk bi de bu taraftan bak. Şimdi usulca uzaklaşın birbirinizden.

Edit: ulan sen askere gitcek yaştayken daha bir yaşında olan bir çocuğa nasıl ilgi duyabilirsin amk Pedofiliciler rahatsız olmuş. Hakikatler acıtır aklınızı başınıza alın.
    2 -8 ... yoksul genc
  7. 7.
    Kururgunluk belirtisidir. Git yaşıtlarında ara aşkını meşkini. Büyük konuşmayım, ama Ben şahsen bizzat kendim 38 yaşında biriyle birlikte asla sevgili olmazdım. Ancak çok çok zengin ve yakışıklı biri olacak ki belki o zaman. Onu da kırk kere düşünürdüm.
    2 -4 ... edeplikiz
  8. 8.
    Kız doğduğunda adam kızla yaşıtmış

(bkz: Sugar daddy)
    ... tenete
  9. 9.
    Öncelikle Pedefoli falan değildir ota boka Pedefoli deyip durmayın artık amk gidin bilimsel tanımını falan öğrenin.

Eğer en baştan kartlar açık oynanır ise sıkıntı olmayacak ilişkidir. Yani erkek evli vs olmayacak kıza da evlilik vs gibi bir vaad vermeyecekse problem olmaz iki taraf da al gülüm ver gülüm şeklinde bir iki sene güzel vakit geçirebilir. Yok eğer biz klasik çomar ilişkisi yapacağız derseniz aklınızdan bile geçirmeyin.
    6 -3 ... enkidu1986
  10. 10.
    düşünülmesi bile saçma olan bir durumdur. koşarak eczaneye gidilmelidir.
    3 ... anotheeer