bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  18 yaşında evlenmiştir.
  5 ... mayom neyim yok benim
 2. 1.
  (bkz: sen askerde çok dayak yersin)
  1 ... kulakkesen
 3. 2.
  kuşu ötüyor, karısını da seviyorsa, akıllı uslu biriyse çocuk büyütmek uzay mekiği yapmak değil amk. size giren çıkan ne? belki sizin gibi pis insanlar içinde pis öğretilerle yetişmemiştir, sizden daha iyi çocukta büyütebilir. ha neye göre iyi? aklı şeytanlığa çalışana "iyi" diyorlar artık. sikeyim öyle iyiyi.
  2 -2 ... ortambozan
 4. 3.
  25 yaşındayım herkesten çok istediğim ama bu iş tek başına olmadığı için yapamadığım... "anlayışlı" insan gerek..
  4 -1 ... roott
 5. 4.
  99lu yazarlarla ilgili bir başlığa rastladım az önce. Başlıkları kurcaladım ve oraya yazmak yerine buraya yazmayı daha uygun buldum.

  iki erkek yazar var burada. ikisi de çok olgun ve aklı başında insanlar.nerden mi biliyorum? Uzun süre bir insanı okuduğunuzda artık onu çözebiliyorsunuz. Tabi kendisiyle alakalı tiyolar vermesi lazım. Bir yıldır buradayım, okuyorum onları. Kimseyle konuşmuyorum burada. Sadece okuyorum.

  iyi aile terbiyesi almış ve başlarının çaresine bakabilmeyi başarmış iki genç insan bu iki yazar. henüz 19 yaşındalar ve ben onları 30larında düşünemiyorum *

  Biri parasını bile kazanıyor. Büyük bir sanatçı adayı, çok daha ünlü olacak inşallah *

  Diğeri ise çok başarılı bir bürokrat adayı * akıl küpü çünkü. yazılarını okuyan onu 35inde falan sanıyor *

  Benim babam benden 19 yaş büyük. Evet bu çılgınlık ama napim çılgın herifin teki işte * 19 yaşında aşkını ve dünyayı sırtlamış, sevdiği kadını kolundan tutup kendi yuvasını kurmuş, tanıdığım en başarılı ve karakterli insanlardan biri. Bildim bileli inanılmaz dominanttır ve biraz da arıza bi tiptir ama o kadar olsun * kafası kırık insanları seviyorum ben.

  insanları kategorize etmemeli. Akıl yaşta değil baştadır. Yaşını başını almış ne manyaklar var dünyada. O yüzden bazı gençlere kurban olmak lazım *
  49 -13 ... heureux et calme ciel
 6. 6.
  (bkz: peki bize ne bundan)
  edit: durum tabii ki de ilginç lakin en başta iki yazardan bahsetmesine anlam veremedim. madem nicklerini söylemiyorsun, neyini anlatıyorsun?
  10 -5 ... nesheadchea
 7. 7.
  sadece biyolojik babadır, ailecek çürürler. harbiden peki bize ne bundan
  2 -3 ... salimetbashe
 8. 8.
  Çok erken bir adım atmıştır, açıkçası büyük sorumluluk, özveri gerektiren bir olay bu.
  4 -2 ... coldfire
 9. 9.
  çok imreniyorum böyle hayata erken atılan insanlara. fırsat olsaydı da başımıza gelseydi. ama 19 evlilik için olmasa bile çocuk için erken bir yaş olabilir. çünkü baba adayı henüz bırak yetişkin olgunluğunu ergenlikle bile başa çıkmak durumunda kalabilir. sorumluluğa katlanamayıp bunalabilir. bazı kişiler için en azından. ancak iyi yönleri de var. hayat enerjisi henüz tükenmediği için mücadele azmi olur babanın. benim babam benden 35 yaş büyük olduğu için pek çok konuda tükendiğinin sinyallerini veriyor şu anda. olsun bugünlere iyi geldik gene.
  8 ... yazar x
 10. 10.
  (bkz: hadi baba)
  ... onickihavari
kapat