bugün

Kafamı kurcalayan ilişki.

Sürekli alışveriş yaptığım eczanede çalışan kız resmen iş koyuyor bana acaba diyorum karşılık versem mi sonra düşünüyorum saçmalama diyorum kendime kızın olacak yaşta neredeyse.

Napayım bilemedim.
Kururgunluk belirtisidir. Git yaşıtlarında ara aşkını meşkini. Büyük konuşmayım, ama Ben şahsen bizzat kendim 38 yaşında biriyle birlikte asla sevgili olmazdım. Ancak çok çok zengin ve yakışıklı biri olacak ki belki o zaman. Onu da kırk kere düşünürdüm.
Kız doğduğunda adam kızla yaşıtmış

(bkz: Sugar daddy)
Öncelikle Pedefoli falan değildir ota boka Pedefoli deyip durmayın artık amk gidin bilimsel tanımını falan öğrenin.

Eğer en baştan kartlar açık oynanır ise sıkıntı olmayacak ilişkidir. Yani erkek evli vs olmayacak kıza da evlilik vs gibi bir vaad vermeyecekse problem olmaz iki taraf da al gülüm ver gülüm şeklinde bir iki sene güzel vakit geçirebilir. Yok eğer biz klasik çomar ilişkisi yapacağız derseniz aklınızdan bile geçirmeyin.
düşünülmesi bile saçma olan bir durumdur. koşarak eczaneye gidilmelidir.
zaten 18-23 yaş arası kızları hep bu 30-40 yaş arası erkekler götürmüyor mu. okuduğum üniversitede kızların çoğunun sevgilisi 30 lu yaşlardaki erkekler. çoğu da evli.

bu kızlarda si*e sürülecek akıl yok mk. tamam size muşmula suratlı kezban olun demiyoruz gülün, eğlenin, takılın ama size gerçekten değer veren kişiyle yapın bunları. tek derdi sizi sikmek olanlarla değil. zaten deveye diken insana siken yaranırmış amk.
Pedofiliye giriyor ayrica suçtur.
Bütün tavsiyeleri tek tek okuduğum ilişki.

Koşarak eczaneye gittim sabah o da ne bu gün pazar lanet olsun yarın sabah ilk iş theraflu alacağım alırkende çaktırmadan ellerine dokuncam sinyal için.
muhtemelen alan memnun satan memnundur. kadın etini sunarken erkeğin imkanlarından faydalanır. mutualist ilişki türü. kimse aşktan sevdadan bahsetmesin ama, kırılırım.
güncel Önemli Başlıklar