bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Tüm basın yayın organlarının, erdoğan-yıldırım görüşmesinin kabinede revizyon sinyali olduğunu vurguluyor. hayırlısı gülüm. tahminleri alalım.
    ... yetmisbir
  2. 2.
    Gerçekleşmesi süpriz olmayan değişikliktir.
    ... anlatamam opmem lazim
  3. 3.
    Vitrin değişikliğidir.

Burada olacak en garip şey, erdoğan'ın "yeter artık çekiliyorum hep ben mi her şeyi yapacağım" deyip bırakmasıdır.

Gerisi boş. kabine değişse ne olur karar mercii kim belli.
    2 -2 ... nickini vermek istemeyen uuser
  4. 4.
    recep tayyip erdoğan içişleri bakanlığından alınıp savunma bakanlığına atanacaktır. Savunma bakanı recep tayyip erdoğan da içişleri bakanı olacaktır.
    7 ... teist
  5. 5.
    önemsiz değişikliklerdir. bakanın kim olduğunun bir önemi yok zira. biraz da başkaları bakan maaşı alsın ve sonrasında emekli maaşı bağlansın.
    ... ronaldogu
  6. 6.
    ha ali veli ha veli ali durumudur. Netice itibariyle yeni gelenler de tıpkı eskileri gibi aynı ağızdan çıkacaklara bakmayacaklar mı?
    ... sodomlu
  7. 7.
    rte: "aranızda hâlâ bakanlık yapmamış olan varsa, ismini yazıp kutuya atsın. kurayla belirleyecem"

(bkz: diktatör olunca yapılacak küçük şımarıklıklar)

bakan ahmet olsa ne, mehmet olsa ne, sanki bağımsız karar verebilecek!

edit: son referandum da dahil düşen oylar düşünüldükçe, en azından kendi tabanına sahip çıkabilmek için yapılacak görüntü değişikliğidir. zira, bağzı bakanların fanatik/fantastik beyanları, akp içinde bile rahatsızlık meydana getirmekte.
    4 ... 0fu0
  8. 8.
    bir yerlerinde ali babacan olacak değişiklik. inşallah sağlık bakanını da değiştirirler.
    ... neden hagi
  9. 9.
    Tarım bakanı degissin oncelikle
    Bi sikten haberi yok aq.
    3 ... nobody s
  10. 10.
    anlaşıldığı üzere bayağı bir değişiklik olacak.

--spoiler--
    Kabine revizyonu için kulislere düşen ilk haberler mini bir revizyon olacağı yönündeydi. Ancak gelen son dakika haberlerde 7-8 bakanın ismi geçiyor. Sabah yazarı Okan Müderrisoğlu revizyonun beklendiği gibi küçük değil Bakanlar Kurulu'nun 3'te birini kapsayacak kadar geniş olduğunu söyledi.
    --spoiler--
    ... yetmisbir
kapat