bugün

"Üçe bir geldiler".
Bir şeyler saçmalıyor ama anlamsız gidiyor. Evet.
bu insanlarla aynı ülkede doğacak ne günah işledim acaba ben dedirtir.
nasıl dayak yediğini bir de kendisinin ağzından dinlemek istediğimiz, bazıları için imparator benim için ise çok sıradan bayağı bir insandır.
yahu banane, dayak yediysen yedin attıysan attın. bir de basın toplantısı düzenlemiş bununla ilgili. allam sen sabır ver.
Fatih Terim basın toplantısı düzenliyor.
görsel
Neden her boku Seytan'a atiyorsunuz salak misiniz olm siz? Seytan iyi insanlari niye kandiramiyor madem boyle bisi var.. Dusundum de, evet salaksiniz...
Volkan'ı ailesini korudu diye milli takıma almayan kişi 2 saattir aile değerlerinden bahsediyor ve medya haklısın hocam diyor.
Terim'in damatlarının babası yok mu? Her işe Terim koşuyor, bu Terim sizin babanızın uşağı mı?
(bkz: bayrak vatan ve ailem vazgeçilmezimdir)

her namuslu adam için vazgeçilmez değerlerdir bu sana özel değil.
en çirkin futbol terimi: fatih.
Bu ülkede geniş kitleleri ikna etmek için vatan, bayrak, namus ve ona yakın değerleri sırala geç kenara. Seni koruyanlar ve besleyenler kutsayacaktır.
Fatih Terim: soru alayım
Muhabir: haklısınız hocam
Fatih Terim: aynen, başka var mı?
Muhabir:hocam siz dövdünüz bence
Fatih Terim: herhalde.
Muhabir: Hocam umarım etkilenmezsiniz
Fatih Terim : zor ama atlatıcam
Muhabir: onlar adına biz özür dileriz
Fatih Terim: öd
Muhabir: tşk.
(bkz: fatih terim in basın toplantısının türkçe meali)
mekan basmak 2 kişiyle olmazmış...

mekan basmanın ne demek olduğunu da çok iyi biliyormuş...

20 kişiyle gitseydin hocam. maganda mısın sen ya? yine konuşup konuşup hiçbirşey söylemedin.

hukuka da gerek duymamış oraya çözüm için gitmiş...

ulan varya seni böyle evire çevire dövmek lazım aslında, hani böyle asrın dayağını atmak lazım. keşke dayak yiyeydin be fatih hoca. bir de utanmadan gene olsa gene yaparım diyorsun. adamlık öğretmeye çalıyorsun.

ulan ne biçim bir ülkeye döndü burası herkes adamlıktan bahsediyor...

adam mısın?

adam mısınız?

adam olun.

sende adamlık mı var?

benim adamlığım tam.

benim adamlığım sana da yeter.

bu nedir ya? soruyorum bu nedir? bu mu vizyon? arda pek bir seviyor mesela bu muhabbetleri. adam ya amk. allahınızdan bulun leş sürüleri.

tabi bitmiyor lügatlarında habire birşeyler değişiyor bu adamların. öğrenmiş olduk mekan basmanın adı da çözüme gitmek olmuş. süper ya. yiyin boku mevzu açıklamaya gelince başlayın zevzekliğe, devlet millet adamlık 15 temmuz aile şeref değerler...

hepsinin içini boşalttınız... tüm kavramların ırzına geçtiniz... utanıyorum sizinle aynı ülkede yaşamaktan.
Siyaset yapmis.
Ondan sonra niye türk futbolu gelişmiyor.

Ülkenin teknik direktörü ergen veletler gibi, kavgaya mekan basmaya gidiyor. Takımda futbolcu gazetecinin anasına küfrediyor.
Başkan kapris yapıyor.

Somali ye verseniz bizdeki imkanlari bizden çok daha iyi top oynarlar.
19 temmuz su günüdür.
dinlemedim ama sayın fatih terim ülkenin yetiştirmiş olduğu sayılı kişilerden biridir. hem türkiye hem dünya kamuoyunda saygı duyulan bir şahıstır. bugün gitseniz dünyanın herhangi bir yerine tanıdıkları türkleri sorsanız ilk üçte fatih terim vardır. herkes şapkayı önüne koyup biraz özeleştiri yapması gerekiyor. neden sayın terim'e bu karalama kampanyası? türkiye'nin adını avrupa arenasında başarı üstüne başarı getirerek taçlandırdığı için mi? biraz saygı lütfen.
Değer verdiğim zamanlara acıdım.

Boşluğu açık etmiştir. Yazık yazık. Bir zamanlar el üstünde tutulan adam bu muymuş, yazık.

Bu arada, karizma hiçtir mühim olan insanın içidir dedim.
necati şaşmaz'ın gezi parkı konuşması gibidir. *
her zamanki donmeler, muthis taklalar ve r ler..
sen artik futbol camiasinda falan degilsin terim.
sen artik aziz yildirimlasma yolunda saglam adimlarla yuruyen mafyamatik bir sahissin.
kısaca dayılandık, dayağı yedik, paçayı kurtardık demek istemiştir.
kavgaya karıştığı için basın toplantısı düzenlemek...

milli takım teknik direktörü.

dayak yemedim diyor. dayak yiyip yemediği toplum olarak umurumuzdaymış gibi.

hangi sebeple kavgaya karıştığı kimsenin umurunda değil.

boş beleş şeyler için hem ekranları hem de gündemi meşgul edip insanların değerli vaktini çalıyorlar.