bugün

takvimlerin 19 ocak 2010'u göstermesi ve ankara'da * kar tanelerinin yere düşmemesi durumudur.
yakın zamanda ankaralıların kar duasına çıkacağı rivayetler arasında...
(bkz: sözlükteki ankaralılar)
(bkz: Ankara ya usul usul karbon monoksit yağıyordu)
kiyotosuna, parfümüne, çevre kirliliğine, iklime sövdüren olay.
kasız ankara kışı çekilmez lan!
(bkz: ankara ya öyle yakışırdı ki kar)
(bkz: meteorolojiyle konuştum haberler iyi)
eskişehir'inde nasibini aldığı durum, heyecanla beklemekteyiz efenim.
(bkz: ağzından yel alsın)
(bkz: karlar düşer)
(bkz: tarihte bugün)
(bkz: vay anasını sayın seyirciler)
en sonunda yağacaktır ankara'ya kar. hangi kış yağmadı lan ankara'ya kar?
özlemle bekliyoruz. umarım sadece beklemekle kalmayız.
Ah Ankara...

sen ki o puslu havanla milletin ruhunu boğan! Ne de yakışır o beyazlar sana. kalın duman tabakasını unutturur o görüntü insana. ruhunu dinlendirir. gizemli bir masalda kaybolursunuz sanki. ağaçlar daha bir nazlıdır kar yağdı mı ankara'ya.

önceden böyle miydi? dizimize kadar kar yağardı da içinde yuvarlanırdık. kocaman kardan adamlar yapardık babamla. o kadar kocaman olurdu ki başımı kaldırmak zorunda kalırdım bakmak için. büyüdüm, genç kız oldum hala kar vardı yılın bu zamanında ankarada. en büyük aşk acımı karı izleyerek atlattım.

kar neşedir, coşkudur. soğuktur ama yağdı mı hava yumuşar. dinginlik çöker stres dolu bedenine insanın. ankara durulur. sonra neşe dolar birden. köşelerdeki kafelerde sahlep içip etrafı izleyen insanların yüzündeki tebessümleri görürsünüz.

kar yağsın ankara'ya... özledim bunları hissetmeyi...
eskişehir niyeti bozmuş bulunmakta an itibariyle.
eli kulağında sona erecek serzeniştir. kar, gelmek üzeredir.
19 ocak 2010 tekirdağ'da seksi seksi kar yağması, bu karın 10 santimetreyi bulması sebebiyle; ankara'yı kıskandırmıştır.

(bkz: kapıyı açtığımda karları sıvazlıyordu)
Hayal kırıklığıdır. Top oynayamadık lan hala! Ankaralı insan kar olmadan üşür tüm kış boyunca, hatta tüm yaz boyunca da öksüz kalır. Ankara'ya kar yağmalıdır. Bekliyoruz hasretlen...
neredeyse ağaçlar çiçek açacak. dün bahar havası vardı. valla billa mont giymeden dışarı çıktım bir ara. bütün bir kış boyunca yağmur yağdı. yağmur duasına çıkmıştık bir ara. onla mı alakalı acaba? *
kar topluyordur, ondan daha yağmamıştır!
bu halde bile trafik afedersiniz bok gibiyken, karda yağarsa iyicene boka sarar.
şimdi farkettim aynı durum zonguldak ili, kilimli ilçesi, çatalağzı kasabası için de geçerli.

süper durum.
eskişehir den yavaş yavaş gelmektedir, sabrı öğütler zaman.
allah'ın 3 dönem melih gökçek'i seçen ankaralılara cezası olabilir.
ısparta için de geçerlidir. saatler ilerledikçe ümidimizi kaybetmekteyiz.
güncel Önemli Başlıklar