bugün

Ligin başından beri her mikrofona konuşan bir başkan. Medyaya, topçuya kin besleyen bir teknik direktör. içinden geçeriz, dışından geçeriz diyen medya maymunları. Bazı maçlarda rakip forvet oyuncusuna maniplasyon ve daha niceleri..

Bunların hepsi bir birikimdi ve kadıköy’de patlak verdi. Kadıköy’deki maçta galatasaray’a küfür bile edilmedi, neden bu peltek şenol’a yapılıyor bu ataklar?

Trabzon’daki olayda bile ‘bunlar trabzonlu değil bunlar fenerli, araştırılsın’ diye ortaya çıkan bir adam bu. Kendini tutamayan fenerbahçeli taraftarların yükselişe geçmesi ve ne hikmetse tolga’nın olaya müdahil olması.

Dikkat. Şenol trabzonlu onu anladık. Peki ya şenol harici bu olayın içinde kim var? Tabi ki bir diğer trabzonlu tolga.

Sen ortamı ger ben ortamı yükseltirim taktiği ile işi çığrından çıkarttılar. Atılan peruğun kafayı sıyırması ile kendini yere atması. Kalkıp gitmesi, su şişesi olayı ve kendini tekrar yere atması.

Kafa mafa yarılmadı kardeşim bu olayda. Bu yaşadıklarımız beşiktaş medyasının sene başından beri arttırdığı olayların pik noktasıdır. O staddan dün akşam başka şekilde çıkamazdı beşiktaş. Daha olaylar başlamadan takımca içeri kaçtılar.

Neden? Yoksa devre arasında böyle bir talimat mı aldılar?

Maç sonu beşiktaş başkanı çıkıp açıklama yapıyor. Arkadan kim geliyor dersiniz?

Ağaoğlu.. kim mi? Trabzonspor’un yeni başkanı.

Kameralara yaklaşıyor ve röportaja katılıyor.

Beşiktaş pr’ının pik noktasıdır bu. Başrollerinde trabzonsporlu eski bir kaleci, yeni kuşak başka bir kaleci, pr’ın başkomutanı afrin diye ortaya atlayan başkan ve trabzonspor’un yeni başkanı.

Bu nasıl bir denklem? Haydi bakalım.
Peruk olayı adıyla tarihe geçecektir.
Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin hak ettikleri cezaları almayacakları olaylardır.
Bu gün bu kadar büyütüldüğüne bakmayın, ohal durumunda ve seçim arefesi kimse kimseyi kışkırtmak istemez.
Bir kaç saha kapama olur o da kupa maçlarında ya da önümüzdeki sezon kimseyi etkilemeyeek zamanlarda yapılır, beşiktaş için tolga pektemek gibi yedeklere ceza verilir bir kaç maç, onlar da seneye ziraatte çekerler.
Maçın kaldığı yerden devam edeceğine inanıyorum.
Biraz soğuyunca unutulup gider hiç olmayan çeyler değil bunlar.
Futbol izleyen insanlarda hakkaten kıtlık olduğunu çözümlememi sağlayan olaylardır. Birisinin tuttuğu takımın seyircileri maça, hadi onu geçtim insana zarar veriyor, sende çıkıp ama önce onlar başlatmıştı başlıklı uzun bir yazı yazıyorsun! Ya olum siktirin gidin büyüyün lan. Ne olursa olsun bir insana zarar verilir mi? He o zaman bizi dolduruşa getiren her insanın kafasına odunla vurup beni dolduruşa getirme deyip tükürelim suratına?

Beşiktaş’ın pr’ının pik noktası değil sen ve senin gibi orospu döllerinin şerefsizliğinin en üst noktasıdır bu. Madem bir bok yaptınız, savunmayın! Ama onlar pr yaptı en sonunda bu olacaktı kieee! He yarram he. Allahın medeniyet görmemiş hayvanları sizi.
Biz diyoruz kafasına bir şey gelmedi, bu ortam dizayn edildi. Bu ortaokullu çıkıp diyor ki; baltayla mı vursalardı.

Evladım, kimsenin birine vurduğu yok. Peruk atıldı, kafasına geldi. Tasnif ediyor muyuz? Hayır. Peruk da atan, çakmak da atan cezalandırılsın. Girmesin bir daha stada.

Diyoruz ki bu ortamı dizayn edip kendini yere atanların da oyununu çözün. Körü körüne tuttuğunuz takımla alakalı bir olayda gidişata bağlanmayın, sorgulayın.

He sende bu yetenek olmadığı zaten aşikar, işi küfür ederek çözen bi ortaokul mezunusun, hayat üniversitesi mezunu, kendi işinde patronsun. Anladık. Senden çok şey istedik, gerçekleştiremediğini farkettiğinde de küfür ile karşılık verdin.

Eyvallah.

Beşiktaş camiasının yeni kankisi trabzonspor camiası ile birlikte dizayn ettiği olaylardır. Beşiktaş başkanının açıklama yaptığı sırada trabzonspor başkanının oradan tesadüfen(!) geçmesi çok normal çünkü.

Rakip tarafın başkanları maça gitmezken maçla alakası bile olmayan takımın başkanı orada olacak öyle mi?

Size bu yönetim az bile. Siz daha büyük, acımasız yönetimleri hak ediyorsunuz.
Savcılıl ve emniyet organize bir durumun yani kumpasın olmadığına karar vermiş.

Hadi şimdi de konuşun fenerliler.
http://m.milliyet.com.tr/...ahce-2654196-skorerhaber/
Hala peruk diyorlar allahım ya bunlara akıl ver ya bize sabır.

Lan taraftarınız çakmak attığını kabul etti, emniyet savcılık organize suç yok diyor, bu boku denize inmemişler hala peruk, kumpas.

Abi holigan olun, vallahi olun ama sığır olmayın.
Galatasaray başkanını fenerbahçeye destek açıklaması yapmaya davet ediyorum. En büyük rakibimize alenen oynanan bu oyunlara karşı en şiddetli desteğimizi vermeliyiz.
çakmağı ben attım diyen elemanın çarşı grubu’nun bir tweetinin altında ‘siyah beyaz aşk’ yazdığını biliyor muydunuz?

sene 2016’da.

ayrıca pepe’nin yediği kırmızı karta üzülen, başını ellerinin arasına alarak ‘hasiktir’ çeken siyah tişörtlü tipleri gördünüz mü?

hem de şu korner köşelerine denk gelen yerlerde maç izleyen siyah tişörtlü, pepe kartına üzülen ‘fenerlileri’..

o gözleriniz açılacak, akp seçmeni gibisiniz. biraz arama ile bu iki görsele de ulaşabilirsiniz. hem de beşiktaşlı photoshop’u olmadan. hani şu şişe photoshopçularının yaptığı gibi, heh işte o olmadan.

tiyatro oyununuz pek tutmayacak gibi, oyuncu iyi de kurgu kötü be dostum.
Fenevli Arkadaşların Çakmağı atan Kişinin FEnerbahçe kombinesi olduğunu görmezden gelip Utanmadan ''Adam Beşiktaşlı gençler'' diyor.
Aykut denen Şahsın '' Kan görmedim'' açıklaması ile Kan akana kadar istediğiniz kadar şiddet uygulayabilirsiniz durumunun ortaya Çıktığı maç.

Yüzsüzlük,Çirkeflik ve Kaos severlik Efendinizden size geçmiş belli.
dünya'da bir futbol stadında oynanan ilk tiyatro oyunudur.
Bu olaylar sonucunda maç kaldığı yerden oynatılırsa önümüzdeki seçimlerde Erdoğan ve Bahçeli hayatının tokatını yer. Hiç kimse Beşiktaş’ın hakkını gasp ettikten sonra adam olmamıştır. Böyle bir durumda yönetim olarak maça ve önümüzdeki yıllarda kupaya katılmama kararı almalarını desteklerim. Bunun dışında davranışta Fiko da gidici olur..
http://www.posta.com.tr/o...ar-serbest-haberi-1407943

nasıl bir kumpassa gözaltına alınanlar serbest bırakılıyor.

ayrıca stadyuma biletsiz giriş yapanlar var olay çıkaranlar arasında.

yani fenerbahçe'nin ağır ihmali söz konusu.

bu maç tartışmasız hükmen beşiktaş galibiyetiyle bitmeliydi. bu saatten sonra olaylı her maç sonrası ihmali olan taraf fener de mağlup olmadı geçin o işleri diyecek.

terikler tff. iyi halt ettin.