1. 10.
    maalesef mete kalkavan atanmıştır maça. yine beşiktaşlı olmadığını ispat için doğrayacak beşiktaş'ı.

bu hakem olayını anlamıyorum zaten. fenerbahçeli denilenler fenerbahçe'yi kolluyor, galatasaraylı denilenler galatasaray'ı kolluyor, beşiktaşlı denilenlerse beşiktaş'lı olmadığını ispat için beşiktaş'ı doğruyor.
    7 -5 ... rauf
  2. 11.
    Hakem atamasına hayran kaldığım maç.
    Tek temennim, izlerken etrafımdakilere parmakla gösterip beraber kahkaha atacağımız bir maç olması.
    1 -1 ... sozleriyle alkis alan yazar
  3. 12.
    aziz yıldırım'a bağlı mete kalkavan'ın yöneteceği maç.

19 nisan 2018 fenerbahçe beşiktaş maçı

ulan bu sene beşiktaş'ın önünü kesmek için harcadığınız çabayla türk futbolunu 10 yıl ileri götürürdünüz.
    5 -6 ... istebuarimaya
  4. 13.
    Heyecanla beklediğim maç penaltılara gidebilir.
    ... zeybek97
  5. 14.
    beşiktaşlı bir hakemle oynanacak maç.
    7 -3 ... saldirayterk
  6. 15.
    Beşiktaş’ın en önemli silahı Mete Kalkavan‘In sahadaki yerini alacağı maç.
    13 -5 ... kedilerinbabasi
  7. 16.
    Beşiktaş'ımın tur atlayacağı maç. Gerlim olmasın maçta yeter. Seyirci baskısı olmazsa Beşiktaş rahat bir galibiyet alacaktır. Şampiyonluk yolunda gaza basan takımdan da iyi futbol bekliyorum. Kazanıp finalde de görece zayıf rakip karşısında kupayı alarak sezonu iki kupayla kapatırız.
    ... joel chan
  8. 17.
    Kanın gövdeyi götüreceği bir maç olucaktır, sahada futbol yerine meydan muharebesi izleyeceğiz. iki takım da ligde birbirini yaralamaya çalışacaktır.
    1 -1 ... alper41
  9. 18.
    Renkli kardeşleri bütünleştiren maç. Larin bi de yağlıyor mu?
    Rahat olun akhisarla finaldeyiz.
    1 -3 ... rockonbaby
  10. 19.
    Her iki takımdan da cezalıların çıkması galatasaray’ ın işine gelecek maç. Sonuç beni ilgilendirmiyor. Yesinler birbirlerini. Biri de mutlaka final oynayıp yorulacak, o da bize yarıyor.
    -2 ... old quiet stranger